Харківська обласна федерація футболу

Громадська спілка

 

ГР

 

Господарі

Гості

Дата

Час

Стадіон

Рахунок

 

VІІ ТУР 30/31.03.19

А

49

 

СОЛІДАРНІСТЬ

АНКАР

 

 

 

Перенос

А

50

 

ФК ЗМІЇВ

Лещенко, +21; Руденко, 38, 42; Холодний, 72.

Попередження: Калмиков, 59; Лещенко, 71; Артемьєв, 74.

КВАДРО

Тепляков, 2; Коваленко, 15; Ісмайлов, 44, 48.

Попередження: Айобамі, 26; Коваленко, 27.

27.03

15.30

ХНПУ

4:4 (2:2)

А

51

 

АРЕНА

Семиволос, 3; Мун, 49.

Попередженн: Ворохобіт, 36; Жук, 78

МАЯК ВАЛКИ

Мальваний, 19.

Попередження: Шаповал, 6; Решетняк, 14; Собко, 36.Резнік, 38.

31.03

16.00

Металіст

2:1 (1:1)

А

52

 

УНІВЕР-ДИНАМО

Луценко, +6; Семьнов, 20; Черченко, 56.

Попередження: Ндукве, 40+1; Отиско, 48.

ФК МЕТАЛІСТ 1925 ЮНІОР

Єрьоменко, 63.

Попередження: Гнилиський, 35; Кучірка, 38; Процюк, 40+1; Лавренов, 40+1.

30.03

15.00

ХНУВС

3:1 (2:0)

Б

53

 

НИВА

Фурсовия, 35, 61; Карнаух, 45, 64.

Попередження: Карнаух, 72.

РОГАНЬ: Лисенко, 20; Король, 30; Холодний, 59, 78; Бородінов, 66. Попередження: Квита, 15; Кожнюк, 52; Лисенко, 55.

31.03

10.00

Металіст

4:5 (1:2)

Б

54

 

ШАЙН

Зайцев, 7.

Попередження: Певний, 79.

КРЕМ’ЯНЕЦЬ

Попередження: Мизюк, 43.Савін, 76.

31.03

13.00

Металіст

1:0 (1:0)

Б

55

 

МЕТАЛІСТ 1925 2002

Моджахеті, 19, 22.

Попередження: Моджахеті, 33; Потимков, 63; Фомін, 68.

ЕНЕРГЕТИК

Родітєлєв, 35, 47, +72; Колесний, 79.

Попередження: Ясін, 54.

Вилучення: Ясин, 72.

31.03

14.30

Металіст

2:4 (1:2)

                   

 

 

М

Група «А»

1

2

3

4

 

 

7

8

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

КВАДРО

 

1:1

3:1

2:51

4:4 

1:1

6:1

6:0

7

4

3

0

23:9

14

15

2

УНІЕР-ДИНАМО

1:1

 

3:1 

0:63

1:0

0:0

3:1

7:0

7

4

2

1

15:6

9

14

3

МЕТАЛІСТ 1925 ЮНІОР

1:3

 1:3

 

2:1

4:3

0:0

2:2

4:1

7

3

2

2

14:13

1

11

4

АРЕНА

1:2

3:0

1:2

 

1:5

2:1 

1:1

2:1

7

3

1

3

11:12

-1

10

5

ЗМІЇВ

 4:4

0:1

3:4

5:1

 

2:2

3:1

1:1

7

2

3

2

18:14

4

9

6

МАЯК

1:1

0:0

0:0

1:2 

2:2

 

3:3

2:1

7

1

5

1

9:9

0

8

7

СОЛІДАРНІСТЬ

1:6

1:3

2:2

1:1

1:3

3:3

 

 

6

0

3

3

9:18

-9

3

8

АНКАР

0:6

0:7

1:4

1:2

1:1

1:2

 

 

6

0

1

5

4:22

-18

1

 

М

Група «Б»

1

2

3

4

5

6

7

8

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

УФК U17

 

1:3

3-0

3:0

1:2

3:1

5:0

7:0

7

5

0

2

23:6

17

15

2

УНІВЕР-ДИНАМО-2

3:1

 

1:1

3:2

1:0

1:1

3:1

1:1

7

4

3

0

13:7

6

15

3

ШАЙН

0-3

1:1

 

1:1

2:0

 1:0

2:1

3:0

7

4

2

1

10:6

4

14

4

ЕНЕРГЕТИК

0:3

2:3

1:1

 

4:2 

0:0

2:1

7:0

7

3

2

2

16:10

6

11

5

МЕТАЛІСТ 1925 2002

2:1

0:1

0:2

 2:4

 

1:0

1:2

4:0

7

3

0

4

10:10

0

9

6

КРЕМ’ЯНЕЦЬ

1:3

1:1

 0:1

0:0

0:1

 

2:1

2:1

7

2

2

3

6:7

-1

8

7

РОГАНЬ

0:5

1:3

1:2

1:2

2:1

1:2

 

5:4 

7

2

0

5

11:19

-8

6

8

НИВА

0:7

1:1

0:3

0:7

0:4

1:2

 4:5

 

7

0

1

6

6:29

-23

1

 *Команді «Шайн» у матчі Шайн – УФК U7 (4:0) рішенням КДК зараховано поразку з рахунком 0-3 за незаявленого гравця.