Харківська обласна федерація футболу

Четвер, 27.07.2017

 

#Команда  "А"Команда "Б" ДатаЧасСтадіонРахунок
1 ТУР 18-19 лютого 2017 року
ГРУПА "А"
1 "Статус" Кегичівка "Гелиос 2000" Харків   19.02 09-00 ДФА "Металіст"" 5:0
2 "Газовик" Червоний Донець "УФК-U19"   18.02 14-00 УФК-1 4:0 
3 "Маяк" Валки "Цементник" Балаклія   19.02 10-30 ДФА "Металіст"" 3:0 
4 "Енергетик Центренерго" Слобожанське ФК "Первомайське"   19.02 12-00 ДФА "Металіст"" 2:1 
  "Солі +" Харків Вільні          
ГРУПА "В"
5 "Квадро" Первомайське "Металіст 1925"   23.02 12-00 ХНПУ 0:1
6 ФК "Лозова-Панютине" "ДКІ-Хладік"   19.02 13-30 ДФА "Металіст"" 0:2
7 "Геліос-Академія" Харків "Металіст 2000"   22.02 09-30 ДФА "Металіст"" 2:2
8 ФК "Зміїв" "Олімп" Зміів   19.02 15-00 ДФА "Металіст"" 0:0
  "Енергетик" Солоницівка Вільні          
2 ТУР 25-26 лютого 2017 року
ГРУПА "А"
9 "Соллі +" "Статус"   26.02 10-30 ДФА "Металіст"" 1:3 
10 "Геліос 2000" "Газовик"   26.02 15-00 ДФА "Металіст"" 3:2 
11 "УФК-U19" "Маяк"   26.02 14-00 "Спартак-Арсенал" 3:1 
12 "Цементник" "Енергетик Центренерго"   26.02 12-00 ДФА "Металіст"" 2:0 
  "Первомайський" Вільні          
ГРУПА "В"
13 "Енергетик" С "Квадро"   26.00 13-30 ДФА "Металіст"" 1:2
14 "Металіст 1925" "Лозова-Панютине"   25.02 12-00 ХНПУ 6:0 
15 "ДКІ Хладік" "Геліос-Академія"   23.03 18-30  "Восток" 2:1
16 "Металіст 2000" "Зміїв"   26.02 09-00 ДФА "Металіст"" 0:3 
  "Олімп" вільні          
3 ТУР 4-5 березня 2016 року
ГРУПА "А"
17 "Газовик" "Соллі +"   05.03 12-00 ДФА "Металіст"" 0:7
18 "Маяк" "Геліос 2000"   04.03 14-00 "Восток"" 6:1 
19 "Енергетик Центренерго" "УФК U19"   04.03 14-00 УФК-1 1:2 
20 "Первомайський" "Цементник"   05.03 15-00 ДФА "Металіст"" 1:3 
  "Статус" Вільні          
ГРУПА "В"
21 "Лозова-Панютине" "Енергетик" С   05.03 13-30 ДФА "Металіст"" 0:1 
22 "Геліос-Академія" "Металіст 1925"   04.03 12-00 ХНПУ 2:7 
23 "Зміїв" "ДКІ Хладік"   05.03 10-30 ДФА "Металіст"" 1:0 
24 "Олімп" "Металіст 2000"   05.03 09-00 ДФА "Металіст"" 0:5 
  "Квадро" Вільні          
4 ТУР 11-12 березня 2017 року
ГРУПА "А"
25 "Соллі +" "Маяк"   12.03 10-30 ДФА "Металіст"" 7:2
26 "Статус" "Газовик"   12.03 12-00 ДФА "Металіст"" 9:0 
27 "Геліос 2000" "Енергетик Центренерго"   12.03 09-00 ДФА "Металіст"" 0:3 
28 "УФК U19" "Первомайський"   11.03 10-00 УФК-1 7:2 
  "Цементник" Вільні          
ГРУПА "В"
29 "Енергетик" С "Геліос-Академія"   11.03 14-00 Восток 1:0
30 "Квадро" "Лозова-Панютине"   12.03 13-30 ДФА "Металіст"" 2:0 
31 "Металіст 1925" "Зміїв"   01.03 12-00 ХНПУ 3:3 
32 "ДКІ Хладік" "Олімп"   12.03 15-00 ДФА "Металіст"" 3:1 
  "Металіст 2000" Вільні          
5 ТУР 18-19 березня 2017 року
ГРУПА "А"
33 "Енергетик Центренерго" "Соллі +"   19.03 13-30 ДФА "Металіст"" 0:8 
34 "Маяк" "Статус"   19.03 12-00 ДФА "Металіст"" 0:3 
35 "Первомайський" "Геліос 2000"   19.03 15-00 ДФА "Металіст"" 2:0 
36 "Цементник" "УФК-U19"   18.03 12-00 УФК-1 2:1 
  "Газовик" Вільні          
ГРУПА "В"
37 "Зміїв" "Енергетик" С   19.03 10-30 ДФА "Металіст"" 1:0
38 "Геліос-Академія" "Квадро"   18.03 14-00 "Восток" 0:6 
39 "Олімп" "Металіст 1925"   18.03 12-00 ХНПУ 0:6 
40 "Металіст 2000" "ДКІ Хладік"   19.03 09-00 ДФА "Металіст"" 2:4 
  "Лозова-Панютине"            
6 ТУР 25-26 березня 2017 року
ГРУПА "А"
41 "Соллі +" "Первомайський"   25.03 12-00 ДФА "Металіст" 6:0
42 "Статус" "Енергетик Центренерго"   25.03 13-30 ДФА "Металіст" 3:1 
43 "Газовик" "Маяк"   02.04 09-00 ДФА "Металіст" 0:3
44 "Геліос 2000" "Цементник"   29.03 13-00 УФК-1 2:4 
  УФК-U19 Вільні          
ГРУПА "В"
45 "Енергетик" С "Олімп"   26.03 09-00 ДФА "Металіст" 9:0
46 "Квадро" "Зміїв"   26.03 10-30 ДФА "Металіст" 3:0 
47 "Лозова-Панютине" "Геліос-Академія"   25.03 14-00 "Восток" 2:2 
48 "Металіст 1925" "Металіст 2000"   25.03 12-00 ХНПУ 3:2 
  "ДКІ Хладік" Вільні          
7 ТУР 1-2 квітня 2017 року
ГРУПА "А"
49 "Цементник" "Соллі +"   08.03 12-00 ДФА "Металіст" 0:2
50 "Первомайський" "Статус"   02.04 12-00 ДФА "Металіст" 1:3
51 "Енергетик Центренерго" "Газовик"   15.04      
52 "УФК-U19" "Геліос 2000"   01.04 14-00 УФК-1 4:1 
  "Маяк" Вільні          
ГРУПА "В"
53 "Металіст 2000" "Енергетик" С   02.04 13-30 ДФА "Металіст" 2:5
54 "Олімп" "Квадро"   02.04 10-30 ДФА "Металіст" 0:2 
55 "Зміїв" "Лозова-Панютино"   02.04 15-00 ДФА "Металіст" 3:2 
56 "ДКІ Хладік" "Металіст 1925"   01.04 12-00 УТБ "Металіст" с. Високий 0:7 
  "Геліос-Академія" Вільні          
8 ТУР 8-9 квітня 2017 року
ГРУПА "А"
57 "Соллі +" "УФК-U19   01.03 12-00 ДФА "Металіст" 0:0
58 "Статус" "Цементник"   09.04 09-00 ДФА "Металіст" 7:0
59 "Газовик" "Первомайський"   08.04 16-00 ДФА "Металіст" 2:1 
60 "Маяк" "Енергетик-Центренерго"   09.04 10-30 ДФА "Металіст" 3:0 
  "Геліос 2000" Вільні          
ГРУПА "В"
61 "Енергетик" "ДКІ Хладік"   09.04 12-00 ДФА "Металіст" 6:2
62 "Квадро" "Металіст 2000"   29.03 17-30 ДФА "Металіст" 2:0
63 "Лозова-Панютине" "Олімп"   09.04 13-30 ДФА "Металіст" 9:0
64 "Геліос" "Зміїв"   08.04 14-00 "Восток" 0:0 
  Металіст 1925 Вільні          
9 ТУР 15-16 квітня 2017 року
ГРУПА "А"
65 "Геліос 2000" "Соллі +"   22.02 12-00 ДФА "Металіст" 0:10 
66 "УФК-U19" "Статус"   15.04 12-00 УФК-1 0:2
67 "Цементник" "Газовик"   15.04 11.00 ДФА "Металіст" 3:0 
68 "Первомайський" "Маяк"   15.04 12-30 ДФА "Металіст" 0:2 
  "Енергетик Центренерго" Вільні          
ГРУПА "В"
69 "Металіст 1925"  Енергетик С   15.04 12-00 УТБ "Металіст" с. Високий 4:0
70 "ДКІ Хладік" "Квадро"   12.04 17-30 ДФА "Металіст" 1:6 
71 "Металіст 2000" "Лозова-Панютине"   18.04 15-00 ДФА "Металіст" 1:2 
72 "Олімп" "Геліос-Академія"   15.04 14-00 "Восток" 0-3 
  "Зміїв" Вільні          
1/2 ФІНАЛУ
73 "Статус" "Квадро"   26.04  12-00 ДФА "Металіст" 1:0
74 "Металіст 1925" "Соллі +"   26.04 12-00 УТБ "Металіст" с. Високий 4:2 
За 3-є місце
75 "Соллі +" "Квадро"   03.05 11-00 ДФА "Металіст" 3:0
ФІНАЛ
76 "Статус" "Металіст 1925"   03.05 17-00 ОСК  "Металіст" 0:1

У календарі можливі зміни