Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

 

В Дергачівському районі Голова РДА Усов Володимир Вікторович разом з виконавчим директором ХОАФ Коробка Оленою Олександрівною відвідали тренування юних футболістів, поспілкувалися з тренерами. В рамках зустрічі були обговорені питання розвитку масового футболу в районі, утримання спортивної інфраструктури та участь районних команд в аматорських та дитячо-юнацьких змаганнях під егідою обласної асоціації. Голова Дергачівської районної федерації футболу Дудник Юрій Володимирович, який протягом останніх трьох років опікується роботою федерації та активно співпрацює  з обласною асоціацією футболу, розповів про заплановані футбольні заходи, плани на наступний спортивний сезон.

В Харківському районі  проведено зустріч з керівництвом федерації та колективом футбольної громадськості. Були обговорені питання щодо участі команди району в Кубку чемпіонів 2020 року. З міським головою м.Люботин Лазуренком Леонідом Івановичем обговорили питання співпраці з обласною федерацією футболу, розвитку дитячо-юнацького футболу.

З метою підтримки проведення змагань, за ініціативи Української асоціації футболу та ХОАФ, районні федерації отримали комплекти кубків та нагородної атрибутики, а дитячі команди – футбольні м`ячі для тренувань.