Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

Відкритим Осіннім Кубком Харківська обласна асоціація футболу продовжує низку заходів з дівочого футболу спортивного сезону 2020 року.

9 жовтня 2020 року на базі Харківського професійного коледжу спортивного профілю (м. Харків, Помірки,27), за підтримки Управління молоді та спорту ХОГА відбудеться турнір серед дівчат 2002-2003 та 2005-2006 р.н., в якому візьмуть участь  команди з Запорізької, Дніпропетровської, Луганської та Харківської областей. Початок змагань о 8.40.

Нагородження переможців відбудеться о 13.00.

Протягом останніх 5 років в Харківській області активно розвивається дівочий футбол. Під егідою Харківської обласної асоціації футболу за рік проводяться близько 8 - 10 кубків, турнірів та  чемпіонатів, в яких приймають участь команди з Борівського, Шевченківського, Балаклійського, Первомайського районів та з міста Харкова. Вже традиційно, в змаганнях постійно беруть участь і наші гості з Луганської, Сумської, Полтавської, Дніпропетровської, Донецької та Запорізької областей. Перед Чемпіонатами України серед дівочих команд з футболу у різних вікових категоріях, Харківська обласна асоціація футболу регулярно проводить обласні змагання для відбору та подальшого формування збірних команд дівчат для участі у Всеукраїнських турнірах. У минулому сезоні Харківська область увійшла в трійку лідерів за кількістю команд – учасниць Всеукраїнських змаганнях від нашої області. Збірна області вже здобувала срібні та бронзові нагороди серед дівчат U-13 та U-15 на Всеукраїнському рівні. Також, Харків приймав Кубок Надій УАФ серед дівчат, та в цьому році відбірковий етап Чемпіонату Україні з футболу серед дівчат до 17 років, де збірна Харківської області посіла 1 місце і отримала путівку до фіналу 8-ми найкращих команд країни.

 

Положення турніру
Календар турніру