Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

ФК "Есхар" смт Есхар - "Старт" м. Чугуїв 3:1 (0:0)
8 жовтня 2022 р. 12-00. смт Есхар. Стадіон "Авангард" ім. Ф.Н. Гордієнка.
250 глядачів. t° - +18°.


Арбітр: Олександр Малій (смт Есхар).
ФК "Есхар": Олег Лоскутов, В'ячеслав Бородань, Дмитро Радін, Геннадій Силантьєв, Володимир Несведов, Володимир Істомін, Дмитро Єлецький, Олександр Гончарук, Євген Бойко, Сергій Єлецький, Володимир Бойко, Андрій Гончаров, Олександр Зайцев, Сергій Запорізький, Михайло Абабій, Максим Нестеренко, Олег Шаріпов.
"Старт": Анатолій Посмітний, Дмитро Тарасов, Олександр Міненко, В'ячеслав Мяшин, Олександр Ємельянов, Мирослав Белявський, Андрій Мамонов, Олександр Гриценко, Олександр Стрибний, Олег Спаскін, Олексій Макаренко, Олександр Мургін, Сергій Грущенко, Олександр Лушпенко, Іван Барінов, Вадим Берніков, Ігор Горовенко.
Голи: 1:0 (35), 2:0 (41) - В. Бойко; 2:1 (44-пен.) - Мамонов; 3:1 (46-пен.) - Є. Бойко.

У суботу, 8 жовтня, у селищі Есхар відбувся матч ювілейного, 20-го розіграшу Кубку пам'яті ветерана війни, праці та спорту Федора Никаноровича Гордієнка з футболу серед команд ветеранів (45+).
Перед початком зустрічі із вітальним словом до присутніх на стадіоні «Авангард» ім.
Ф.Н. Гордієнка звернулися голова Новопокровської селищної ради Олена Слабінська, син Федора Никаноровича – Віктор Федорович та ветеран Чугуївського районного спорту Євген Турчинов.

Потім розпочався матч. На футбольне поле вийшли непримиренні суперники у грі та друзі у житті, команди ветеранів (45+) ФК «Есхар» смт Есхар та «Старт» м. Чугуїв.
У першому таймі численні глядачі забитих м'ячів не побачили. У другому таймі на протязі шести хвилин есхарівець Володимир Бойко оформив «дубль». Андрій Мамонов зі «Старту» з пенальті розрив у рахунку скоротив, але вже у атаці у відповідь пенальті був призначений у ворота гостей. Його чітко реалізував Євген Бойко.
Фінальний свисток арбітра матчу Олександра Малія з Есхара зафіксував закономірну перемогу ФК «Есхар» - 3:1, напевно інакше цього дня і не могло бути, адже 30 травня 2022 року виповнилося 100 років від Дня народження легендарної особи - Федора Никаноровича.
Після закінчення матчу в урочистій обстановці син Федора Никаноровича – Віктор Федорович вручив вазу з фотографією Ф.Н. Гордієнка капітану команди селища енергетиків – В'ячеславу Бороданю.
Таким чином, есхарівці в 9-й раз виграли Кубок пам'яті, чугуївці були сильнішими десять разів і один раз Кубок вигравала команда ветеранів селища Печеніги.
До ювілейного розіграшу Кубку пам'яті та з нагоди 100-річного ювілею з Дня народження Федора Никаноровича було випущено програму на 24-х сторінках з його біографією та історією Кубку.
Коли футбол закінчився учасники матчу мали можливість поспілкуватися за столом, де на них чекала навариста каша та плов, і згадати добрим словом Федора Никаноровича.
Велику допомогу в організації та проведенні традиційного Кубку пам'яті ветерана війни, праці та спорту Федора Никаноровича Гордієнка надали Новопокровська селищна рада,
КЗ «Центр культури і дозвілля» Новопокровської селищної ради, Юрій Турчинов, родина Кобзар та Руслан Овчаренко.