Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

"Будівельник" м. Первомайський - ФК "Есхар" смт Есхар 4:2 (2:0)

22 жовтня 2022 р. 10-00. м. Первомайський. Міні-футбольне поле ФОК "Ангар".
80 глядачів. t ° - +3 °.


Арбітри: Євген Пономаренко, Ігор Суржик (обидва - м. Первомайський).
"Будівельник": Володимир Давиденко, Олег Яровенко, Олексій Заночкін, Євген Бондарєв, Сергій Філіпченко, Володимир Ковальов, Микола Разломенко, В'ячеслав Покійний, Володимир Покійний, Вселовод Нікульшин, Едуард Дорошенко, Сергій Малига, Володимир Мироненко, Віктор Логвиненко.
ФК "Есхар": Олександр Зайцев, В'ячеслав Бородань, Сергій Запорізький, Андрій Гончаров, Володимир Істомін, Геннадій Силантьєв, Олег Шаріпов, Ігор Ісичко, Михайло Малій, Володимир Колесник.
Голи: 1:0(7) - Нікульшин; 2:0(14) - Вл. Покійний; 3:0(31) - Дорошенко;
3:1(33, з 6-метрового) - Бородань; 4:1(36) - В'яч. Покійний; 4:2(38) - Істомін.

У суботу, 22 жовтня у м. Первомайський відбувся матч 17-го розіграшу Кубку пам'яті футболіста та тренера Опанаса Семеновича Гулакова серед команд ветеранів (55+), у якому між собою зустрілися "Будівельник" м. Первомайський та ФК "Есхар" смт Есхар.

Якщо у всіх попередніх 16 розіграшах Кубку команди змагалися на футбольному полі, то цього разу команди вийшли на міні-футбольне поле ФОК "Ангар".
Перший тайм завершився перемогою господарів – 2:0 (відзначилися Вселовод Нікульшин та Володимир Покійний).
У другому таймі третій м’яч у ворота гостей відправив Едуард Дорошенко. Після цього есхарівці один м'яч відіграли (з 6-метрового м'яча забив В'ячеслав Бородань). Четвертий м'яч у господарів забив В'ячеслав Покійний, а за дві хвилини до закінчення матчу гравець
ФК "Есхар" Володимир Істомін встановив остаточний рахунок у матчі – 4:2 на користь "Будівельника".
Після закінчення зустрічі в урочистій обстановці перехідний кубок був вручений господарям, які вп'яте в історії Кубку пам'яті О.С. Гулакова опанували його.
Після нагородження команди поспілкувалися за столом в одному з ресторанів
м. Первомайський, де добрим словом згадали Опанаса Семеновича, а також домовилися про зустріч наступного року у селищі енергетиків – Есхар, у мирний час, який хотів би для всіх нас настати як найшвидше.
Команда ветеранів ФК "Есхар" висловлює велику подяку за надану допомогу в організації поїздки до м. Первомайського голові Новопокровської селищної ради Олені Сергіївні Слабінській, а господарям – за гостинність.