Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

За ініціативи голови обласної асоціації футболу Віктора Коваленка та Зміівського міського голови Павла Голоднікова, 10 листопада на стадіоні «Авангард» відбувся відкритий семінар для дітей. Започаткований у вересні спільний проект Української асоціації футболу, Асоціацііі аматорського футболу  та Spirit of Soccer  ставить за мету підвищити обізнаність дітей та тренерів регіонів підвищеного ризику про мінну безпеку через футбольні навички, психологічну адаптацію і розпочинає свою роботу в Харківській, Київській та Чернівецькій областях. Під час семінару, представники Чугуївського районного відділу ДСНС провели урок обізнаності та інформування, а 5 тренерів з Харківської області, які пройшли навчання за програмою проекту "S.O.S"  та були визначені кращими нашими міжнародними партнерами, разом із юними футболістами змогли закріпити отримані знання в ігровій формі. Розроблена програма дозволяє через спортивні вправи та навички  правильно реагувати на головні повідомлення-триматися подалі, не торкатися, повідомляти, комунікувати. Саме поведінка та дії тренера вчать дітей контролювати ситуацію, бути уважними та реагувати на навколишню ситуацію. 
З початку воєнної агресії  багато спортивної інфраструктури області зазнали руйнації через потрапляння вибухівки, тому Харківська обласна асоціація футболу ставить за мету проведення таких навчальних семінарів для дітей та тренерів в громадах та районах області щодо ризику  вибухонебезпечних боєприпасів. Дякуємо за організаційну допомогу та участь у проекті Зміівській федерації футболу-голова Пасічник С.П., тренерам та вихованцям ДЮСШ,  внутрішньо переміщеними сім’ям з дітьми.
У футболі завжди є другий шанс! Міна чи граната такого шансу не залишає! Піклуємося про наших дітей! Дбаємо про їх безпеку! Кожен на своєму фронті! Разом до перемоги!