Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

За ініціативи Української Асоціації Футболу, Асоціації аматорського футболу України та організації «Spirit of Soccer Ukraine», а також за підтримки Голови Харківської обласної асоціації футболу Віктора Коваленка на Харківщині продовжується реалізація важливого соціально-спортивного проекту «Spirit of Soccer Ukraine» щодо обізнаності про ризики вибухонебезпечних предметів серед населення через спорт.
Наразі проект впроваджується за допомогою п’яти тренерів з футболу, які успішно пройшли навчання за програмою С-ліцензії УАФ із модулем «ЕОRЕ» . 17 листопада, на спортивній арені «Нова Баварія» Новобаварського району міста Харкова було організовано та проведено другий відкритий семінар-тренінг для юних футболістів - хлопчиків та дівчат, вихованців відділення футболу.
Також у рамках семінару інспектором Новобаварського районного відділу ДСНС було проведено інформаційний урок щодо безпечної поведінки в умовах війни, а тренери разом з учасниками закріпили інформацію в зрозумілій, звичній для дітей ігровій формі – через спортивні ігри та загально-розвиваючи вправи. І заняття, які відбулися в рамках заходу, навчили дітей бути уважними, зосередженими, правильно реагувати на можливі небезпеки, комунікувати між собою та з дорослими.
Всі, хто був присутній під час проведення цього заходу, ознайомилися із простими, але дуже важливими навичками – триматися подалі від незнайомих та підозрілих предметів, не торкатися їх, повідомляти рідним чи близьким про можливу небезпеку та комунікувати між собою. У футболі є безліч шансів відзначитися та перемогти, але випадкові міни та інші вибухонебезпечні предмети не дають нам жодного шансу.
У цей важкий час, який наразі переживає Україна та кожна область зокрема, потрібно продовжувати жити, при цьому не забуваючи про власну безпеку, особливо враховуючи, що Харківська область є самою небезпечною та замінованою. Кожного дня страждають мирні громадяни та працівники з розмінування територій.
Саме такі соціально-спортивні проекти дозволяють нам не зупинятись, іти вперед та розвивати спорт і футбол зокрема, підвищуючи обізнаність населення про можливі ризики та підтримуючи молоде покоління. Бажання жити далі, підтримка одне одного, мрії про щасливе майбутнє – усе це наближає всіх нас на крок ближче до перемоги!
Дякуємо за організаційну допомогу в проведенні заходу президенту спортивної арени Юрію Шушурі, вихованцям, тренерам та керівництву обласного управління ДСНС в Харківській області.
Піклуємося про наших дітей, не забуваємо про власну безпеку! Впевненими кроками до перемоги!