Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

19 листопада 2022 року в селищі Малинівка в спортивному залі КЗ «Малинівський опорний ліцей № 1» відбувся щорічний Кубок Євгенія Турчинова з міні-футболу серед команд ветеранів (55+). Змагання відбулися вже всьоме.
Незважаючи на дощову погоду, футболісти та любителі спорту з самого ранку в хорошому настрої та в неабиякому спортивному азарті прибули на змагання.
Перед початком матчу к присутнім у спортивному залі із вітальним словом звернулися начальник Малинівської військової адміністрації Микола Семер’янов, голова Чугуївської районної федерації футболу Сергій Бєлов, сам винуватець урочистості Євгеній Турчинов та член виконкому Чугуївської районної федерації футболу Олександр Скідін. 

У грі змагалися команди «Олімп» (Малинівка) та «Старт» (Чугуїв). Матч завершився з рахунком 9:5 на користь чугуївців.
В урочистій обстановці Євгеній Іванович вручив перехідний Кубок капітану команди «Старт» - Анатолію Посмітному, а кращим гравцям Олександру Буднику з «Олімпа» і Андрію Гончарову з «Старту» пам’ятні призи.
Змагання пройшли в дуже теплій та гостинній атмосфері. Дякуємо нашим ветеранам за активну життєву позицію, за розвиток спорту в Малинівській громаді та за гарний приклад молодому поколінню.