Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

Тренери ХОАФ, що здобули відповідну кваліфікацію, провели 3 тренування-тренінги із підвищення обізнаності щодо ризиків вибухонебезпечних предметів через спорт. Для юних футболістів – вихованців відділень футболу ДЮСЗ № 9 та 13 і ФК «STARS» були проведені 17 грудня два тренування в місті Харкові. А 19 грудня в смт Нові Санжари Полтавської області, де дуже багато сімей із дітьми - ВПО з Харкова та області, відбувся тренінг навіть при тимчасовому освітленні та ліхтарях. Вихованці з футбольних шкіл Харківщини – «Майстер м'яча», «Металіст» та ФК «Харків» разом з місцевими дітьми вчилися в ігровій формі тримати під контролем небезпечну ситуацію через головні повідомлення, сприяти зменшенню ризиків для життя, дізнавалися про правила поведінки й алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.
Харківська обласна асоціація футболу висловлює подяку УАФ, ААФУ, нашим тренерам – О. Лапті, Л. Ткаченку та Є. Петришинцю та батькам за активне втілення головних ідей проекту.
Працюємо на спортивному фронті та захищаємо найголовніше - життя кожної дитини, безпеку кожної родини! Кожен на своєму фронті! До перемоги!