Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

За ініціативи  Української Асоціації Футболу, Асоціації аматорського футболу України та організації «Spirit of Soccer Ukraine», а також за підтримки Голови Харківської обласної асоціації футболу Віктора Коваленка на Харківщині продовжується реалізація важливого соціально-спортивного проєкту «Spirit of Soccer Ukraine» щодо обізнаності про ризики вибухонебезпечних предметів серед населення через спорт.

5 січня в місті Красноград відбувся четвертий фестиваль-тренінг для юних футболістів - хлопчиків та дівчат, вихованців відділення футболу ДЮСШ. Присутній на фестивалі координатор всеукраїнського проекту Олександр Каденко розповів про головні завдання таких спортивних заходів та привітав всіх присутніх із Різдвяними святами. Інспектором  районного відділу ДСНС було проведено інформаційний урок щодо безпечної поведінки в умовах війни, а тренери разом з учасниками закріпили інформацію в зрозумілій, звичній для дітей ігровій формі – через спортивні ігри та загально-розвиваючі вправи. Заняття, які відбулися в рамках заходу, навчили дітей бути уважними, зосередженими, правильно реагувати на можливі небезпеки, комунікувати між собою та з дорослими. Діти засвоювали дуже прості, але вкрай важливі навички – триматися подалі від незнайомих та підозрілих предметів, не торкатися їх, повідомляти рідним та близьким про можливу небезпеку та комунікувати між собою. У футболі є безліч шансів відзначитися та перемогти, але випадкові міни та інші вибухонебезпечні предмети не дають нам жодного шансу. Саме такі соціально-спортивні проекти дозволяють нам не зупинятись, іти вперед та розвивати спорт і футбол, підвищуючи обізнаність населення про можливі ризики та підтримуючи молоде покоління.

Дякуємо за організаційну допомогу в проведенні заходу голові Красноградської районної адміністрації, міському голові Краснограду, вихованцям, тренерам та батькам.

Піклуємося про здоров’я та життя наших дітей!

Впевнено разом крокуємо до перемоги!