Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

Місто Лозова долучилася до проекту навчання дітей розумінню ризиків, пов’язаних з вибухонебезпечними предметами через футбольні навички. За ініціативи  Української Асоціації Футболу, Асоціації аматорського футболу України та організації «Spirit of Soccer Ukraine», а також за підтримки голови Харківської обласної асоціації футболу Віктора Коваленка на Харківщині продовжується реалізація важливого соціально-спортивного проєкту «Spirit of Soccer Ukraine» щодо обізнаності про ризики вибухонебезпечних предметів серед населення через спорт.

16 лютого відбувся черговий фестиваль-тренінг для юних футболістів - хлопчиків та дівчат, вихованців відділення футболу ДЮСШ «Юність». Інспектором  районного відділу ДСНС було проведено інформаційний урок щодо безпечної поведінки в умовах війни, а тренери разом з учасниками закріпили інформацію в зрозумілій, звичній для дітей ігровій формі. Заняття, які відбулися в рамках заходу, навчили дітей бути уважними, зосередженими, правильно реагувати на можливі небезпеки, комунікувати між собою та з дорослими. Діти засвоювали дуже прості, але вкрай важливі навички – триматися подалі від незнайомих та підозрілих предметів, не торкатися їх, повідомляти рідним та близьким про можливу небезпеку та комунікувати між собою. У футболі є безліч шансів відзначитися та перемогти, але випадкові міни та інші вибухонебезпечні предмети не дають нам жодного шансу. Саме такі соціально-спортивні проєкти дозволяють нам не зупинятись, іти вперед та розвивати спорт і футбол, підвищуючи обізнаність населення про можливі ризики та підтримуючи молоде покоління.

Дякуємо за організаційну допомогу в проведенні заходу керівництву міста та ДЮСШ, голові Лозівської районної федерації футболу, вихованцям, тренерам і батькам. Із днем народження всі разом привітали присутнього на заході юного футболіста Олександра Полешка, а присутні в цей час ветерани футболу міста, що отримали гуманітарну допомогу від обласної асоціації футболу та БО «Український благодійний альянс», мали гарну можливість побачити малечу та оцінити іх спортивні навички і підготовку.

Піклуємося про здоров’я та життя наших дітей не забуваючи про поважних ветеранів!

Впевнено разом крокуємо до перемоги!