Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

15 березня тренери проекту завітали до смт Золочів та сел. Феськи Богодухівського району, де провели тренування з елементами навчання правилам поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів та реалізації базових навичок через спортивні вправи.

Юні спортсмени з цікавістю сприйняли корисну інформацію від своїх наставників і завзято виконували запропоновані вправи, спрямовані на засвоєння дітьми безпечних навичок в умовах війни. Мета, яку втілює проект Spirit of Soccer залишається незмінною - навчити дітей триматись осторонь підозрілих предметів, не торкатися, комунікувати та повідомляти про потенційно небезпечну знахідку своїх тренерів і дорослих.

«Належна організація навчання, забезпечення найнеобхіднішим, адаптація в реаліях сьогодення, організоване і безпечне дозвілля – головні пріоритети роботи керівників громад та організацій» - наголосив на зустрічі з батьками присутній на заході голова Харківської обласної асоціації футболу Віктор Коваленко. Працюємо на спортивному фронті та захищаємо найголовніше - життя кожної дитини, безпеку кожної родини!