Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

Кожного тижня тренери - інструктори Харківщини, що здобули відповідну кваліфікацію, проводять тренінги із підвищення обізнаності населення щодо ризиків вибухонебезпечних предметів через спорт. Для дівчаток - вихованець відділення жіночого футболу Харківського професійного коледжу спортивного  профілю 24 березня відбувся черговий тренінг, де вони вчилися в ігровій формі тримати під контролем небезпечну ситуацію через головні повідомлення, сприяти зменшенню ризиків для життя, дізнавалися про правила поведінки й алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. В такий спосіб значно легше запам’ятовувати важливі основи безпеки життєдіяльності в умовах війни, про що свідчать спілкування з дітьми після тренінгів.

Від голови обласної асоціації Віктора Коваленка виконавчий директор Олена Коробка передала вітання і футбольні м`ячі для тренувань. З директором коледжу Анатолієм Михайловичем Поповим  та тренерами відділення обговорили спільну співпрацю, участь футболісток у всеукраїнських змаганнях. Минулого року, під час неодноразових обстрілів футбольне поле, частина учбових приміщень і територія коледжу зазнали значних пошкоджень, та дякуючи спільним зусиллям керівництва, працівників, вихованців та випускників закладу зараз триває процес відновлення, до якого закликаємо приєднатися і всіх небайдужих, задля здорового майбутнього наших дітей.

Працюємо на спортивному фронті та захищаємо найголовніше - життя кожної дитини, безпеку кожної родини! Кожен на своєму фронті! До перемоги!