Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

За ініціативи Асоціації аматорського футболу України, Української Асоціації Футболу та організації «Spirit of Soccer Ukraine», а також за підтримки голови обласної асоціації футболу Віктора Коваленка на Харківщині продовжується реалізація важливого соціально-спортивного проекту «Spirit of Soccer Ukraine» щодо обізнаності про ризики вибухонебезпечних предметів через спорт.
Протягом минулого тижня тренери проекту провели низку заходів, на яких діти отримали важливі знання з безпечної поведінки в умовах війни та закріпили інформацію в зрозумілій, звичній для дітей ігровій формі. Тренування, які відбулися в Лозівській та Люботинській громадах навчили дітей бути уважними, зосередженими, правильно реагувати на можливі небезпеки, комунікувати між собою та з дорослими. Саме такі соціально-спортивні проєкти дозволяють нам не зупинятись, рухатися вперед, підвищуючи обізнаність населення про можливі ризики та підтримуючи молоде покоління.
Тренер проекту Ю.Мальцева: «Я дуже рада, що працюю у проекті ”Spirit of coccer”. Діти отримують дуже важливу інформацію,, відчувають себе більш обізнаними та досвідченими. Відчуваю себе потрібною в цей не простий для нас час! Мої враження від проекту дуже чудові тому, що діти уважно слухають і розуміють, наскільки це важливо! Коли я чую слова подяки від дітей, мене це дуже мотивує. Я розумію, що я на своєму місці. Рік тому я і не думала, що навчатиму цим важливим темам, але наші «реаліті» такі. Я дуже дякую нашим наставникам та партнерам за цікаву ініціативу. Я розумію, що цей мій обов'язок, я рятую дітям життя, я долучаю до цього дорослих, я кожен день наближаю нашу перемогу!.
Працюємо на спортивному фронті та захищаємо найголовніше - життя кожної дитини, безпеку кожної родини!