Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

З метою популяризації футболу УЄФА оголосила про проведення в Європі з 23 по 30 вересня 2023 року «Тижня масового футболу УЄФА».В Сахновщинській селищній раді 23 червня 2023 року відбувся дитячий турнір за ініціативи голови Харківської обласної асоціації футболу Віктора Коваленко та за підтримки Асоціації аматорського футболу України і Spirit of Soccer Ukraine, в якому участь взяли команди з Краснограду, Люботина, Кегичівки та Сахновщини. Всі гравці команд - учасників змагань перед турніром стали учасниками спортивного тренінгу, де разом із тренерами обласної асоціації вчилися правилам поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів та реалізації базових навичок через спортивні вправи. Юні футболісти з цікавістю сприйняли корисну інформацію від своїх наставників і завзято виконували запропоновані футбольні вправи. Мета, яку втілює проект Spirit of Soccer залишається незмінною - навчити дітей триматись осторонь підозрілих предметів, не торкатися, комунікувати та повідомляти про потенційно небезпечну знахідку своїх тренерів і дорослих. Тренери проекту Євген Петришинець, Леонід Ткаченко, Юлія Мальцева, Антон Кузьменко та Олеся Лапта взяли активну участь в проведені заходу. За підсумками всіх ігор турніру головний Кубок виборола команда м.Красноград. Всі команди – учасники турніру нагороджені медалями та дипломами від організаторів. Подяка Сахновщинському селищному голові Володимиру Суєцькому за підтримку ініціатив обласної асоціації футболу!

Та головною подією для вболівальників цього дня була фінальна гра Суперліги Асоціації футболу Дніпропетровської області між командами "Колос" Сахновщина та "Агросфера" Юр’ївка, що відбулася на стадіоні "Колос". У двобої за Кубок чемпіона перемогла сахновщинська команда "Колос" з рахунком 2:1 . Гра була дуже цікава та напружена. Перший тайм завершився з рахунком 0:0. Під кінець другого тайму суперники відкрили рахунок 1:0, але сахновщинський "Колос" миттєво зібрався, і Андрій ПОРОХНЯВИЙ зрівняв рахунок. Після цього Максим БІЛИК заробив пенальті й влучно поцілив у ворота суперника, змінивши рахунок на 2:1. Це був дійсно захопливий фінал, де за перемогу боролись двоє найсильніших команди Суперліги! Вітаємо переможців! Вітаємо учасників! Футбол об`єднує! Разом до перемоги!

Підтримати нашу команду зібралося багато вболівальників, у їх числі був і селищний голова Володимир СУЄЦЬКИЙ та обласний депутат Армен БАКМАНЯН, які впродовж всього часу всебічно підтримували команду. Нагороджувати чемпіонів Суперліги приїхав голова футбольної асоціації Дніпропетровської області, Віктор АНДРУХІВ. Який зазначив, що особливістю цьогорічного Чемпіонату АФДО 2023 є те, що вперше за історію існування Суперліги, переможцями стала команда не з Дніпропетровської області. Подякувавши гравцям за гарну гру, перейшов до нагородження. Кожен гравець футбольного клубу "Колос" був нагороджений медалями за 1 місце, а також команда отримала диплом та кубок переможця Суперліги Асоціації футболу Дніпропетровської області сезону 2023 р. Дякуємо усьому кількісному складу команди "Колос" - тренерам, гравцям, спонсорам та керівництву команди - за їх труд, високі досягнення, прагнення до удосконалення та популяризацію Сахновщинської громади за межами області! Вітаємо команду із заслуженою перемогою! Бажаємо розвитку, успіху та підкорення нових вершин!

Нагадаємо, що кожна гра футболістів на стадіоні «Колос» містить у собі благодійний аспект. Маленькі благодійники з Дитячого волонтерського об’єднання «Сонячні квіти» впродовж цього періоду заробили та зібрали вже не одну тисячу гривень на допомогу нашим Збройним Силам України!