Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

18.06.2024 12:17

За сприяння УАФ одразу на двох локаціях за стартовим поєдинком збірної України на Євро-2024 проти Румунії мали змогу спостерігати діти.

Так, у Будинку футболу зібралися 100 учнів загальноосвітніх шкіл та ДЮСШ Києва, а в Міжнародному дитячому центрі «Артек», який зараз функціонує в Пущі-Водиці під Києвом, за матчем спостерігали близько 150 дітей пільгових категорій (сироти, ВПО, діти загиблих військовослужбовців, учасників бойових дій, з малозабезпечених сімей, позбавлені батьківського піклування). 

«Шановні діти! Ми раді приймати вас сьогодні в Будинку футболу! Передаю вам вітання від президента Української асоціації футболу Андрія Шевченка та головного тренера національної збірної України Сергія Реброва й дякую вам за те що приїхали підтримати нашу команду та повболівати разом», — сказав перший віце-президент Української асоціації футболу Павло Бойчук, вітаючи дітей.

У перерві матчу були проведені футбольні вікторини: у Будинку футболу її організував менеджер з реалізації програм дитячо-юнацького футболу Мар’ян Яськів, а в «Артеці» — головний тренер збірної України гравців з ампутацією Дмитро Ржондковський.

За кожну правильну відповідь учасники отримували футбольний мʼяч, а всі діти, що переглядали матч, отримали сувенірну продукцію від УАФ.