За ініціативи голови обласної асоціації футболу Олега Синєгубова в рамках співпраці з Українською асоціацією футболу та благодійним фондом «Фундація УАФ» харківʼянки долучились до міжнародного футбольного табору серед дівчат, який проходив у місті Попрад з 4 по 10 травня 2026 року. Юні футболістки потрапили до футбольного табору разом з іншими учасниками з прифронтових територій. Загалом 37 дівчаток взяли участь у таборі.
Тренування проходили на гірському повітрі з чудовими краєвидами.
Були гірські прогулянки, аквапарк, мотузковий парк.
А саме головне - не було тривог, дівчатка змогли відновити свій ментальний стан й повернутися додому з новими силами.






