Переможець обласного етапу – команда школярів Близнюківського ліцею вирушила до Львова, де з 17 по 20 травня 2026 року представить Харківську область у Всеукраїнських зональних та фінальних змаганнях турніру "Шкільний м'яч".
Подарунком від Української асоціації футболу стане відвідування командами-учасницями фіналу Кубка України з футболу на стадіоні «Арена Львів».
Вболіваємо за наших юних футболістів!
