17 травня 2026 року на ОСК «Металіст» за ініціативи голови Харківської обласної асоціації футболу Олега Синєгубова та голови комітету ветеранського футболу Володимира Лінке розпочався другий турнір серед ветеранів футболу, присвячений пам`яті Сергія Малька, який пішов з життя 4 березня минулого року на 72-му році життя, але залишився назавжди в серцях футбольних вболівальників. Його віртуозну гру аж дотепер ностальгічно згадують старші покоління прихильників "Металіста" та сміливо називають одним з найкращих нападників в історії клубу. Харківська обласна асоціація футболу багато років ініціює та підтримує проведення турнірів пам`яті видатних футболістів та тренерів Харківщини, бо це не тільки можливість згадати про видатних майстрів, а й приклад для молодого покоління шанувати свою історію, пишатися своїми земляками!
