Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

Харківські представники Феміди працюють на «Лізі Дужих». 15–16 травня у Чернівцях учень Харківської школи футбольного арбітра Андрій Бугаєв стажувався на матчах 4-го та 5-го турів Першої ліги з ампфутболу «Ліга Дужих». За цей вікенд Андрій ознайомився зі специфікою суддівства в адаптивному футболі, відвідав семінар із правил гри та дебютував як третій рефері на одному з поєдинків.

На цих матчах також працював досвідчений арбітр із Харківської області Юрій Лавріненко. Юрій уже давно обслуговує ігри з ампфутболу найвищого рівня, а цими вихідними він допоміг дебютувати молодому колезі. Дякуючи керівнику Школи арбітрів області Дмитру Панчишину, маємо гарні результати з підготовки молоді до роботи в арбітражу змагань.  Бажаємо нашим хлопцям професійного зростання та успішних матчів у майбутньому!