Лозівський "Авангард" завершив регуларний чемпіонат України серед аматорських команд на першому місті групи 2. Завдяки додатковим показникам лозівчани випередили "Рокиту" із Полтавщини. Попереду плей-офф чемпіонату де в чвертьфіналі команди групи 2 зіграють проти квартету групи 1. Суперники "Авангарда" відомі стануть пізніше.
Бажаємо команді впевненно провести фінальний етап чемпіонату.