Харківський ЖФК "Металіст 1925" в напруженій боротьбі з ковалівським "Колосом" перемогає в фіналі Кубку України серед жінок. Єдиний м'яч на 25 хв. забила Лідія Заборовець. Таким чином харківський клуб здійснив "золотий дубль" перемігши і в чемпіонаті і в кубку.
Вітаємо команду і весь футбольний клуб "Металіст 1925" з перемогами і бажаємо успіху в Жіночій Лізі чемпіонів в сезоні 2026/2027.
КОЛОС - МЕТАЛІСТ 1925 | ФІНАЛ | КУБОК УКРАЇНИ ЖІНКИ
ЖФК "Колос" - ЖФК "Металіст 1925" - 0:1 - YouTube







