Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

 

Напередодні кваліфікаційних матчів ЧС-2018 Україна – Туреччина (2 вересня на стадіоні «Металіст» у Харкові) та Ісландія – Україна (5 вересня на стадіоні «Лейгардальсведлюр» у Рейк’явіку) буде проведено низку медіа-заходів.

 

29 серпня на стадіоні «Металіст» у Харкові відбудеться прес-конференція головного тренера збірної України Андрія Шевченка, яка розпочнеться о 18:00. О 18:30 стартує відкрите тренування «синьо-жовтих», на яке запрошуються усі бажаючі вболівальники.

 

1 вересня у конференц-залі харківської арени відбудуться передматчеві прес-конференції наставників збірних України та Туреччини. О 17:30представники ЗМІ зможуть поспілкуватися з Андрієм Шевченком та одним з гравців національної команди, а о 19:00 розпочнеться прес-конференція із керманичем турецької збірної Мірчею Луческу. О 18:00 відбудеться тренувальна сесія української збірної, перші 15 хвилин якої будуть відкритими для мас-медіа. Тренування збірної Туреччини заплановане на 19:30 (15 хвилин відкрите для ЗМІ). 

 

Нагадуємо, отримати акредитації на матч можна буде у п’ятницю, після відкритого тренування національної збірної України на стадіоні «Металіст» та в день матчу з 12:00 до 13:00 у конферц-залі стадіону «Металіст». 

 

4 вересня у Рейк’явіку збірна України проведе передматчеві активності напередодні відбіркової гри із командою Ісландії. О 17:30 відбудеться прес-конференція Андрія Шевченка та одного з футболістів команди, а о 18:00 розпочнеться тренування «синьо-жовтих», перші 15 хвилин якого будуть відкритими для журналістів.