Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

 

Вперше в історії українського футболу на виїзний матч прості вболівальники летять одним літаком разом зі збірниками та ФФУ. Така домовленість між “Вірні збірні” та ФФУ була досягнута ще в середині серпня, і вона діятиме не лише на гру в Рейк’явіку, а й на інші виїзні матчі збірної.

 

В Рейк’явіку вболівальники традиційно відкриють фан-посольтво (HARD ROCK CAFFE REYKJAVIK, L?kjargata 2A, 101 Reykjav?k), яке надаватиме всебічну підтримку українським фанам з будь-яких питань. 5 вересня о 17:00 звідси стартує фан-марш до стадіону «Лейгардальсведлюр», де відбудеться гра Ісландія — Україна.

 

Крім того, зранку в день гри “Вірні збірній” відвідають місцеву дитячу лікарню, де допоможуть в обладнанні нової ігрової кімнати для маленьких пацієнтів.

 

Матч Ісландія — Україна розпочнеться о 21:45 (за київським часом). Очікується, що гра стане справжнім випробуванням як для української збірної — ісландці виграли всі домашні матчі цього відбірного циклу, так і для “Вірні збірній” — весь світ знає, як уміють підтримувати свою команду вибухові вболівальники країни гейзерів. Та українські фани врахували сильні сторони вікінгів і обіцяють здивувати їх на трибунах.

 

Нагадаємо, що “100 вірних” вирушать на гру Ісландія — Україна трьома рейсами. Два з них — літаки Федерації футболу України, ще один — регулярний рейс, що летить з польського міста Катовіце.