Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

Всеукраїнський турнір серед збірних команд Центрів розвитку дівочого футболу «Кубок Надій ФФУ» відбудеться з 17 по 25 травня 2018 р.

Регіональний етап за участю збірних команд Харківської, Донецької, Луганської та Дніпропетровської областей відбудеться в м.Харкові з 17 по 19 травня та пройде на спортивному майданчику Харківського національного університету внутрішніх справ. (пр. Л.Ландау, 27). На полі зустрінуться дівчата 2005-2006 років народження. Команди-учасниці регіональних змагань отримають від Голови ХОФФ Є.О. Краснікова нагороди та подарунки.

За підсумками регіональних змагань, буде сформовано збірну команду Харківського міжрегіонального центру розвитку дівочого футболу, яка під керівництвом головного тренера Центру Г.Є. Покус візьме участь у фінальному етапі в м. Київ з 20 по 25 травня 2018 р. Також, кращі футболістки нашого Центру, за підтримки Федерації футболу України, відвідають фінал жіночої Ліги чемпіонів УЄФА – 2018, що відбудеться 24 травня на стадіоні ім. В.В. Лобановського.

Чекаємо у Харкові збірні команди Донецької, Луганської та Дніпропетровської областей і бажаємо дівчатам вдалого виступу!