Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

17 травня на стадіоні "Металіст" відбулася прес-конференція, присвячена двом знаковим подіям в житті харківського футболу. Героєм цих подій стала легенда гри №1 Першої столиці – багаторічний воротар і капітан "Металіста", а нині тренер воротарів "Металіста 1925" Олександр Горяїнов. Перша подія – це прощальний матч Олександра, який відбудеться на головному стадіоні міста 23-го травня. Подія №2 - вихід у світ книги "Легенда №29", в якій зібрані всілякі матеріали про спортивну кар'єру Горяїнова.

У прес-конференції, крім самого Олександра Горяїнова, взяли участь один із організаторів прощального матчу – комерційний директор ФК "Металіст 1925" Антон Іванов, і співавтор книги "Легенда №29" Юрій Коротун. Присутні журналісти, яких в залі зібралося близько трьох десятків, отримали відповіді на всі питання, довідавшись все про деталі проведення майбутнього поєдинку і, звичайно ж, про ідею випустити в світ таку автобіографічну книгу.

Також всім присутнім була презентована ігрова форма на майбутній матч, а також різна сувенірна продукція. Збірна Олександра Горяїнова зіграє в жовтій формі, збірна футбольних зірок України – у синій. Також чимало часу на прес-конференції приділили і презентації біографічної книги "Легенда №29". У ній зібрано все від "А" до "Я" – все, що було в багатій футбольному житті прославленого харківського воротаря. Цікаво, що у вільний продаж книга надійшла всього кілька днів тому, а за допомогою попереднього замовлення її придбали вже 70 осіб. Всі вони отримають видання з підписом самого Олександра Горяїнова. Книга продається в касах ОСК "Металіст", магазині "12 гравець", а також в інтернет-магазині ФК "Металіст 1925".