Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

17-18 травня в м. Харкові на стадіоні «Динамо-Арена» Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся регіональний етап турніру «Кубок надій ФФУ – майбутні чемпіонки» серед дівчат 2005-2006 років народження. В турнірі брали участь 4 збірні команди з Донецької, Луганської, Дніпропетровської та Харківської областей.

Завданням заходу було відібрати 12 найкращих футболісток, які в період з 19 по 25 травня будуть представляти збірну Харківського Міжрегіонального центру розвитку дівочого футболу. 

Також були визначені кращі гравці Регіонального етапу в кожній з областей:

в збірній Донецької області – Дюбкова Анна,

в збірній Луганської області – Брюховецька Валерія,

в збірній Дніпропетровської області – Ізотова Єва,

в збірній Харківської області – Греса Валерія.

Всі учасниці турніру були нагороджені медалями від Харківської обласної федерації футболу, а також цінними призами від ЖФК «Житлобуд-1».

На офіційній церемонії закриття турніру були присутні почесні гості: Виконавчий директор Харківської обласної федерації футболу Коробка Олена Олександрівна, Генеральний директор ЖФК «Житлобуд-1» Усов Володимир Іванович, та кращий бомбардир Чемпіонату Україні з футболу серед жіночих команд Вищої ліги в сезоні 2017/2018 рр. та гравець ЖФК «Житлобуд-1» Вороніна Анна.

Також були визначені 2 номінації в турнірі, переможці яких отримали футбольні м’ячі, підписані гравцями і тренерським штабом від ЖФК «Житлобуд-1»:

кращий гравець турніру – Новосельська Ілона (збірна Дніпропетровської області),

кращий бомбардир турніру – Греса Валерія (збірна Харківської області).

За результатами всіх ігор турніру була сформована збірна Харківського Міжрегіонального центру розвитку дівочого футболу, яка буле представляти честь Міжрегіонального центру в фіналі в м. Києві.

Також футболістки, за підтримки Федерації Футболу України, 24 травня матимуть змогу відвідати фінал жіночої Ліги чемпіонів УЄФА.