Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

23 червня 2018 року на базі КЗ КДЮСШ № 8 ХМР (вул. Волонтерська, 4)  відбувся Відкритий Літній кубок Харківської області з міні-футболу серед дівочих команд 2004-2005 р.н. та 2005-2006 р.н. Учасники змагань з Харківської, Полтавської та Луганської областей (10 команд) зустрілись на футбольних майданчиках та продемонстрували свою майстерність.

Вже стало традиційним  проведення дівочих Кубків та Чемпіонатів протягом року. За підсумками обласних змагань формується збірна команда, що бере участь у Всеукраїнських змаганнях. В Харківській області дівочий футбол активно представляють Балаклійський, Борівських, Шевченківський, Первомайський, Красноградський райони та м. Харків. Останні три роки Харківська обласна федерація футболу активно підтримує розвиток дівочого футболу.  Протягом 2017 року було проведено 12 турнірів. Це гарний привід дівчатам поспілкуватися та знайти нових друзів, а тренерам – обмінятися досвідом. Також, в обласній федерації існує Центр розвитку дівочого футболу (головний тренер  Анна Покус), в який входять Харківська, Луганська, Донецька та Дніпропетровська області.

По завершенню ігор призові місця розподілились наступним чином:

Серед команд 2003-2004 р.н.:

1 місце – WFC «KHARKIV-КДЮСШ-8» м. Харків

2 місце –  «Атлет» смт. Борова

3 місце – «Луганочка» Луганська обл.

Серед команд 2005-2006 р.н.:

1 місце – «Лідер» м. Кобеляки

2 місце – WFC «KHARKIV-КДЮСШ-8» м. Харків

3 місце – «Кобра» с. Білокуракине, Луганська обл.

На офіційній церемонії нагородження усі команди-учасниці кубку отримали Дипломи від Голови ХОФФ Коваленка Віктора Миколайовича, а переможці були нагороджені кубками та медалями. Також були відзначені кращі бомбардири, нападники, воротарі та захисники. Від Харківської обласної федерації футболу учасники змагань отримали футбольні м’ячі.