Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

22 липня на стадіоні «Металіст» відбувся заключний поєдинок стартового туру Першої ліги, в якому зустрілися дебютанти поточного сезону «Металіст 1925»       м. Харків та «Агробізнес» м. Волочиськ.

Перший тайм не змінив цифри на табло, і лише в другому таймі після заміни Давидова на поле вийшов Сула та за хвилину реалізував м’яч у ворота «Агробізнесу», відкривши рахунок на 78-й хвилині матчу. А на 89-й хвилині Романов подвоїв рахунок гри після чудової передачі Фернандо.

Вітаємо «Металіст 1925» з результативним початком сезону та бажаємо перемог і нових футбольних здобутків!

 

Центральною подією дня також стало нагородження легенди харківського футболу Олександра Горяїнова орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Державну нагороду воротарю «Металіста» передала голова ХОДА Юлія Світлична. Вона нагадала, що ідею нагородження Олександра Горяїнова підтримали вболівальники під час останнього матчу в карєрі футболіста.

«Ми разом із харківською громадою ініціювали питання щодо нагородження Олександра орденом. І мені приємно, що нашу ініціативу підтримав Президент України. Символічно, що саме сьогодні на стадіоні «Металіст», коли харківська команда розпочинає боротьбу за повернення до Премєр-ліги України з футболу, ми вручили цю державну нагороду», відзначила керівник області.

Вона привітала Олександра Горяїнова з високою винагородою. Футболіст, у свою чергу, подякував Юлії Світличній за ініціативу щодо нагородження, а також своїй родині та вболівальникам – за постійну підтримку.