Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

Анонс. Вища ліга. 7 тур. 15.06.2019.

 

ФК «Маяк» (м. Валки) -  ФК «Універ-Динамо (м.Харків).

18.00. Стадіон «Колос» м. Валки.

Арбітри: Назаров, Бахметьєв, Запорожський.

Інспектор: Кореньков.

Дискваліфікація: Мальований («Маяк»)

Детальний анонс матчу на офіційному сайті ФК «Універ-Динамо»: http://fcud-hnuvs.com.ua та на сторінках команди в соціальних мережах.

 

ФК «Зміїв» (м. Зміїв ) -  ФК «Лозова-Панютине» (м. Лозова).

17.00. Стадіон «Авангард» м. Зміїв.

Арбітри: Чумак, Думенко, Поважний.

Інспектор: Шаленко.

Матч «особливої уваги». Два тура поспіль ФК «Зміїв» не може взяти бодай очко, більш того, розгромні поразки з однаковим рахунком 0-4 від основних конкурентів в боротьбі за «золото» чемпіонату ФК «Вовчанськ» та ФК «Універ-Динамо» поставили під сумнів чемпіонські амбіції зміївчан. Перемога потрібна футбольному клубу «Зміїв» наче повітря! Потрібні залікові бали і ФК «Лозова-Панютине». Щоб не повторилася ситуація минулого рока, в іграх с конкурентами «медальні» очки гостям втрачати не можна! Минулий сезон приніс домашню перемогу ФК «Зміїв» 3-2, а у Лозовій гра не відбулася - гості  на виїзд не прибули і їм була зарахована технічна поразка.

 

ФК «Енергетик» (смт. Солоницівка) - ФК «Арена» (м. Харків).

17.00. Стадіон «Енергетик» смт. Солоницівка.

Арбітри: Труханов, Потапенко, Брикун.

Інспектор: Ковтун.

Дискваліфікація: Рамазанов («Арена»).

На гру суперники виходять сусідами по турнірній таблиці, маючі повністю ідентичні показники: по дві перемоги, по дві нічиї та по дві поразки, в обох по вісім очок. Єдина перевага (різниця м’ячів) дозволяє «Енергетику» поки залишатися на позицію вище. Подвійна мотивація для обох клубів. В разі перемоги кожен з суперників «чіпляється» за лідерську групу, а переможений з цієї групи випадає. Нічия не влаштує обидві команди!

 

ФК «м. Первомайський» (м. Первомайський) - ФК «Вовчанськ» (м. Вовчанськ).

17.00. Стадіон «Колос» м. Первомайський.

Арбітри: Хамходера, Холодинський, Лукашук.

Інспектор: Уваренков.

ФК «Первомайськ» після вдалого вояжу до Золочева (перемога 5-1) суттєво покращив свої турнірні здобутки і тепер від 4 місця їх відділяє всього одне очко. Чи зможуть господарі продовжити переможний настрій, залежить не тільки від них. Гості з Вовчанська після запеклого бою у фіналі Кубка України серед аматорських команд налаштовані лише на позитивний результат. В команді є конкуренція серед гравців на кожну позицію, тому про втому не може бути і мови!

 

ФК «Квадро» (м. Первомайський) - ФК «Солідарність» (Золочівський р-н).

17.00. Стадіон «Хімік» м. Первомайський.

Арбітри: Курят, Д. Павлов, Ждаміров.

Інспектор: М. Легеза.

Важко буде зупинити гостям переможну ходу ФК «Квадро», останні матчі показали, що господарі набрали непоганий темп і зупинятися на досягнутому не збираються. Але є одне «але». ФК «Квадро» на 99,9% складається з випускників училища фізичної культури, в свою чергу кілька основних гравців ФК «Солідарності» є вихованцями ДЮФК «Металіст», а які «відносини» між цими клубами на футбольному полі в юнацьких змаганнях, всім давно відомо!

 

Анонс. Перша ліга. 7 тур. 15.06.2019.

 

ФК «Енергетик» (смт. Слобожанське) - ФК «Металург» (м. Куп’янськ).

17.00. Стадіон «Енергетик» Слобожанське.

Арбітри: Сагаян, Зайцев, Сидоренко.

Інспектор: Лінке.

Дискваліфікація: Чекіс («Енергетик»).

Одна з двох зустрічей у першій лізі першості області, яка заслуговує на особливу увагу. Перед початком сезону суперники вважалися головними конкурентами в боротьбі за перше місце чемпіонату, але втрата кількох необов’язкових очок погіршила їхнє турнірне становище. Важко зараз прогнозувати сценарій гри, який буде залежати від кількох обставин. 1) Краща атакувальна ланка дивізіону (15 м’ячів у 5 зустрічах) на чолі з Холодковим буде намагатися здолати неприступний захист господарів, де основними дійовими особами є воротар, чемпіон Харківської області в складі зачепилівського «Колосу» Островерх. та нещодавно залучений до складу команди, колишній захисник клубу АФЛУ «Альянс» (Липова Долина) Артем’єв. 2) В свою чергу результативне тріо «Енергетика» Забіяка, Яковлєв та Барабаш (ще один голеадор Чекіс відбуває дискваліфікацію) спробує довести рідним вболівальникам, що безгольовий для них матч минулого туру – це прикра випадковість. 3) Матч буде носити принциповий характер для ветеранів команд Озацького, Клименка, Галузи, О. Швайченка, Москаленка. Мєтьолкіна, Бондаренка, Іванова та Лебідя, які вже на протязі багатьох років в очних протистояннях в складах своїх клубів борються за перемоги!

 

ФК «Газовик» (смт. Донець) - ФК «Колос» (Красноградський р-н).

17.00. Стадіон «Газовик» смт. Донець.

Арбітри: Лавриненко, Семенюк, В. Пономаренко.

Інспектор: Сергєєв.

Дискваліфікація: Ґудзь («Колос»).

Від результату цього матчу залежить, чи зможемо ми отримати одноосібного лідера першої ліги чемпіонату Харківської області після сьомого туру. Ізюмський «Крем’янець» пропускає тур, тому він залишиться з активом в 14 очок. Господарі не зовсім вдало провели останні зустрічі в першості. Дві болючі поразки від «Енергетика» 1-3 та ФК «Шевченкове» 3-7 поставили під сумнів медальні амбіції футболістів смт. Донець і, якщо «Газовик» знову не дорахується залікових балів, питання про високі місця в турнірній таблиці можна буде вже знімати. Гості з Краснограду навпаки їдуть до газовиків у піднесеному настрої, три минулі тури принесли перемоги гравцям «Колосу» з загальною різницею в рахунку 9-2. Єдина проблема, яка хвилює наставника красноградців – відсутність через дискваліфікацію цупкого флангового захисника Гудзя. Господарі в свою чергу особливих кадрових втрат не мають, лідери команди Бєлєвцов, Буданцев, Цяпка. Герасименко, Харченко та інші налаштовуються рішуче, бо час вже реабілітовувати себе в очах місцевих вболівальників!

 

ФК «Колос» (Сахновщинський р-н) – ФК «Дворічна» (смт. Дворічна)

17.00. Стадіон «Колос» Сахновщина.

Арбітри: Малихін, Шевчук, Зубарєв.

Інспектор: Пантелєєв.

Як не прикро – це гра аутсайдерів першості у першій лізі. Ні «Колос», ні ФК «Дворічна» не заслуговують на такий результат. Обидві команди проводять комплектацію складу в основному за рахунок місцевих виконавців, для яких патріотизм, не порожній звук! Тому можна спрогнозувати справжній бій між суперниками! Непоступливі господарі вдома завжди грають на перемогу а гості в свою чергу кожному супернику намагаються нав’язати свою гру. В будь-якому випадку матч буде цікавим і повинен справити приємне враження на шанувальників футболу.

 

ФК «Шевченкове» (смт. Шевченкове) - ФК «Цементник» (м. Балаклія).

 17.00. Стадіон «Колос» Шевченкове.

Арбітри: Суржик, Луценко, Є. Пономаренко.

Інспектор: Косик.

 

З різним настроєм суперники підходять до очного протистояння. Господарі тиждень тому в Краснограді зазнали розгромної поразки з рахунком 0-4, в свою чергу футболісти Балаклії змогли здолати опір претендента на найвищі місця слобожанського «Енергетика» 2-1. Головним фактором в двобої між сусідами по турнірній таблиці повинна стати підтримка армії місцевих вболівальників на чолі з керівництвом Шевченківського району.