Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

                                                                                Огляд матчів. Вища ліга. 12 тур. 10.08.2019.

 

ФК «Арена» (м. Харків) - ФК «Універ-Динамо (м. Харків) 1-9.

14.30. Стадіон НТК «Динамо-Арена» м. Харків.

Арбітри: Чумак, Павлов, Бутенко.

Інспектор: Плужник.

Голи: Левченко, 43 – Черченко, 14, 62, 68, 85; Гнилицький, 18; Зайчук, 19; Лавренов, 37; Ольховський, 49; Сивоконь, 74.

Попередження: Омельяненко, 34; Новіков, 84 (обидва «Універ-Динамо»).

Знову при визначенні основного складу на гру тренерському штабу умовних господарів поля довелося «ломити голову». Не змогли допомогти своїм партнерам у цій грі Чапланов та Шинкарьов, без яких вже важко уявити себе малюнок гри «Арени». Та й з ними мабуть у аренівців шансів на прийнятний результат було не багато - у біло-синіх виходило все! Працювали на повну фланги, де Єлоєв із Зайчуком, завдяки більшому досвіду та майстерності, повністю перегравали своїх опонентів та «вантажили» напад зручними і точними передачами. Кілька разів у матчі, зокрема на 14, 19, 37, 49 та 85 хвилинах такі командні дії принесли результат: Черченко двічі, Ольховський, Зайчук та Лавренов майстерно завершували старання партнерів. Ще двічі Черченко а також Гнилицький і Сивоконь залишали свій автограф у воротах після комбінаційних та індивідуальних дій. Відмітимо гру форварда гостей Черченка. Сім із дев’яти! голів «Універ-Динамо» відбулися за безпосередньої участі Олександра.  Наприкінці першого тайму використали свій шанс і гравці «Арени». Позиційною помилкою захисників результативно скористався Левченко. Все ж, не дивлячись на підсумковий рахунок зустрічі, гравці «Арени» справили приємне враження бійцівським характером та намаганням грати в комбінаційний футбол! Так, сьогодні десь  не пощастило, десь далася взнаки «прірва» у досвіді і майстерності гравців суперників, але будуть наступні матчі і, маємо надію, буде позитивний результат – хлопці на це заслуговують!

Детальну інформацію про виступи футбольного клубу «Арена» ви можете отримати за посиланням: https://www.facebook.com/arenakharkiv/

Детальну інформацію про виступи футбольного клубу «Універ-Динамо» ви можете отримати за посиланням: http://fcud-hnuvs.com.ua та на сторінках команди в соц. мережах.

 

ФК «Вовчанськ» (м. Вовчанськ) - ФК «Лозова-Панютине» (м. Лозова) 0-0.

17.00. Стадіон «ВАЗ» м. Вовчанськ.

Арбітри: Хамходера, Запоріжський, Мустафаєв.

Інспектор: Шевченко.

ФК «Вовчанськ»: Москаленко, Новіков, Лебединський, Радченко (Мизюк О., 70), Мизюк С., Рудь, Ньемб (Коваленко, 58), Тарасенко (Чепіга, 80), Волга (Костюк, 67), Іванов (Мряченко, 63), Соломаха (Суханинський, 67).

ФК «Лозова-Панютине»: Мурга, Кривошеєв, Солодовник, Шеншин, Олійник, Карпенко (Мєркулов, 83), Шатрава, Кравченко, Боровик Р., Какадій Р. (Боровик С., 80), Галушка.

Попередження: Ньемб, 37; Новиков, 88 – Галушко, 46; Олійник, 56; Боровик Р., 65; Какадій, 77; Мурга, 90+4.

Вилучення: Галушка, 90+2.

Центральний матч туру завершився з не прогнозованим, але з логічним результатом. Річ у тім, що ФК «Вовчанськ» розпочав (і вдало розпочав) грати у аматорській лізі України. Маючи під рукою два практично рівноцінні склади, головний тренер вовків А. Березовчук може варіювати гравцями в залежності від складності матчу. Чи вгадав тренер з гравцями на гру з претендентом на медалі? Мабуть так. Перевага, якою володіли господарі на протязі всього матчу, на жаль для них так і не втілилася у забиті м’ячі. Радченко, Іванов, Коваленко, Суханинський. Авторів небезпеки біля воріт ФК «Лозова-Панютине» можна перелічувати і надалі. Та гості вистояли і показали, що грають не гірше за колективи ААФУ, яким в свою чергу відбирати очки у вовків поки проблематично.

Детальну інформацію про виступи футбольного клубу «Вовчанськ» ви можете отримати за посиланням: http://fcvolchansk.com та на сторінках команди в соц. мережах.

 

ФК «Квадро» (м. Первомайський)  - ФК «Зміїв» (м. Зміїв ) 1-4.

17.00. Стадіон «Хімік» м. Первомайський.

Арбітри: Поважний, Іваненко, Малихін.

Інспектор: Глушак.

Голи: Воловик, 85 – Лещенко, 6, 23-пен, 75; Калмиков, 41.

Попередження: Уче, 23; Айобамі, 42; Пісоцький, 89.

Є така властивість у молодих гравців – нестабільність. В одній грі вони можуть «розірвати на шматки» суперника, а в іншій провалити все що можна! Господарі зіграли по сценарію другого варіанту. Перший м’яч гості забили після подачі кутового. Лещенко краще за оборонців зорієнтувався у карному майданчику і п’ятою ударом повз воротаря відкрив рахунок у зустрічі, 0-1. На 23 хвилині на ліній карного майданчику захисник господарів порушив правила проти форварда гостей. Визнаний пенальтіст ФК «Зміїв» Лещенко не схибив і цього разу, 0-2. Наприкінці першого тайму завдяки індивідуальній майстерності Калмикова рахунок став 0-3 на користь гостей. За 15 хвилин до закінчення зустрічі Лещенко довів свій бомбардирський доробок у матчі до трьох м’ячів, результативно завершивши атаку лівим флангом, 0-4. На все, що спромоглися господарі, так це єдиний гол престижу. Кіпер «Зміїва» впорався з небезпечним пострілом Коваленка, та на добиванні не зміг зашкодити Воловику скоротити різницю у рахунку, 1-4.

Детальну інформацію про виступи  футбольного клубу «Квадро» ви можете отримати за посиланням: http://www.olimpikufk.com

 

ФК «Первомайський» (м. Первомайський) - ФК «Маяк» (м. Валки) 1-0.

17.00. Стадіон «Колос» м. Первомайський.

Арбітри: Назаров, Холодинський, Демченко В.

Інспектор: Гуртовий.

Гол: Андріанов 36-пен.

На 78 хвилині Коробкін «Маяк» не реалізував пенальті.

Попередження: Кириченко, 42; Лисенко, 57; Путренко, 90+1 – Бурда, 34; Мальований, 40; Чепур, 41; Шевцов, 84; Серпухов, 87.

Гра між ФК «Первомайський» та ФК «Маяк» очікувалася  місцевими прихильниками футболу з великим нетерпінням. Коли ще в них буде змога побачити в одній грі таку кількість відомих футболістів, які виступають у складах обох команд. Додаткове налаштування для  гравців на такі матчі не потрібно! Ціль одна – перемога! Навіть поле, яке після зливи мало нагадувало футбольне, не змогло перешкодити  гравцям обох команд показати всі свої бійцівські якості. Рівні суперники, рівна гра, рівна кількість гольових моментів – але переможець один, той, кому більше пощастить. Фортуна «вибрала» господарів. У грі було призначено два одинадцятиметрових штрафних удари, обидва за гру рукою захисників у карному майданчику, реалізовано лише один. На 36 хвилині Андріанов майстерно розвів по різних кутах м’яч та воротаря «Маяка» Шварца. У свою відповідь за дванадцять хвилин до закінчення матчу Коробкін не зміг принести своїм партнерам логічну нічию. Путренко хоч і вгадав напрямок польоту м’яча, та все ж не дотягнувся до нього. На допомогу господарям прийшла стійка.

Детальну інформацію про виступи  футбольного клубу «Первомайський» ви можете отримати за посиланням: https://www.facebook.com/groups/fcpervomayskiy/

 

ФК «Солідарність» (Золочівський р-н) - ФК «Енергетик» (смт. Солоницівка) 0-6.

17.00. Стадіон «Колос» смт. Золочів.

Арбітри: Пономаренко В., Зубарев, Легеза.

Інспектор: Сергєєв.

Голи: Шафоростов Р., 16; Кононихін, 33; Бондаренко, 63; Дойчев, 68; Христинюк, 76; Барсуков, 78.

Останні матчі в першості для «Солідарності» не принесли позитивного результату, але нарешті ми дочекалися від золочівської команди головного – можливості на рівних змагатися з лідерами першості області! ФК «Вовчанськ», ФК «Універ-Динамо» та ФК «Лозова-Панютине» лише у других таймах зуміли зламати жорсткий супротив футболістів «Солідарності». На жаль, в цій грі ми не побачили «Солідарність» останніх турів. Не зміг через дискваліфікацію керувати діями підлеглих з тренерського містку керманич колективу А. Чуяс, це, а також відсутність за різними обставинами кількох провідних гравців, і стало причиною мало якісної гри у виконанні господарів. Ще однією причиною, але вже об’єктивною, стала потужна гра у виконанні гравців «Енергетика». Мотором команди виступили два Романи – Бондаренко та Шафоростов. Хлопці вміло вели гру та результативно допомагали своїм партнерам організовувати атаки. Розпочав «голепад» «Енергетика» Шафоростов, вдало підключившись до нападу при виконанні стандарту. Ще один захисник, Кононихін, подвоює перевагу гостей на 33 хвилині. Ну а після відмінного за точністю пострілу з 30 метрів Бондаренка на 63 хвилині господарі супротиву вже не надавали. Підсумкові 0-6 з точністю відобразили всі перипетії суперництва на полі.

 

 

М

ВИЩА ЛІГА

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК «Універ-Динамо» Харків

11

8

2

1

31:6

25

26

2

ФК «Вовчанськ» 

10

8

2

0

27:2

25

26

3

ФК «Зміїв» Зміїв80 -

12

7

2

3

26:26

0

23

4

ФК «Енергетик» Солоницівка

12

6

3

3

25:16

9

21

5

ФК «Лозова-Панютине» 

11

5

5

1

24:14

10

20

6

ФК «Квадро» Первомайський

12

3

4

5

16:18

-2

13

7

ФК «Первомайський» 

12

3

3

6

19:29

-10

12

8

ФК «Арена» Харків

12

3

2

6

13:35

-22

11

9

ФК «Маяк» Валки

12

3

1

8

23:20

3

10

10

ФК «Солідарність» Золочівський р-н

12

0

0

12

4:42

-38

0

 

Огляд матчів. Перша ліга. 12 тур. 10.08.2019.

 

ФК «Газовик» (смт. Донець) - ФК «Колос» (Сахновшинський р-н) 1-0.

17.00. Стадіон «Газовик» смт. Донець.

Арбітри: Бондар, Покойний, Чистяков.

Інспектор: Церковний.

Гол: Богуненко, 54.

Попередження: Трубіцин, 74 (Колос).

Усього чотирнадцять виконавців зміг залучити до виїзної гри головний тренер «Колоса» О. Какадій, який і сам через хворобу не зміг зайняти своє звичне місце основного воротаря команди. Треба віддати належне його дублеру Тищенку, який блискуче впорався зі своїми обов’язками. А попрацювати йому прийшлося вдосталь. На 3 хвилині Микола зреагував на удар з лету форварда господарів після передачі з правого флангу. Ще через дві хвилини майстерно відвів загрозу після атаки, розпочатою правим флангом. Надійна гра свого воротаря надихнула його партнерів. В середині тайму гості мали 200 - відсоткову нагоду для взяття воріт! Середницький на швидкості «продерся» до воріт «Газовика» і майстерно повз воротаря зробив небезпечний простріл. Набігаючому партнеру залишалось тільки не схибити з трьох метрів по порожнім воротам. Цей епізод ще довго стояв у очах гравців «Колоса», рахунок залишився незмінним, 0-0. Мали гості до перерви ще можливість відкривати рахунок у зустрічі, та удар головою Богушенка не мав такої небезпеки, як кількома хвилинами раніше. Але, об’єктивно кажучи, футболісти Донця у атаці діяли гостріше і майстерніше. До 54 хвилині воротарю та захисту «Колоса» вдавалося тримати оборону, та гол назрівав. Помилкою при поперечній передачі гравців «Колосу» сповна скористався Богуненко. Владислав з лівого флангу змістився у центр карного майданчика і, хитнув воротаря, забив м’яч у протилежний від нього кут воріт, 1-0. Рахунок до кінця зустрічі не змінився, хоча як мінімум повинен був подвоюватися, та блискуча гра Тищенка під час виходу з ним віч-на-віч форварда «Газовика» підсумувала мінімальну перевагу господарів.

 

ФК «Цементник» (м. Балаклія) - ФК «Дворічна» (смт. Дворічна) 2-1.

17.00. Стадіон «Вимпел» м. Балаклія.

Арбітри: Диннік, Сагайдачний, Сидоренко.

Інспектор: Легеза М.

Голи: Зоря, 35, 62 – Захаренко, 42.

Попередження: Сафронов, 34; Малєта, 58 – Клюко, 34; Захаренко, 55.

Футболісти «Цементника» вже вичерпали ліміт втрати очок у цьому чемпіонаті, тому кожна наступна зустріч для них, наче останній бій. Не позаздриш суперникам балаклійців в матчах, які залишаються до завершення першості. У гості до «раненого звіра» завітали футболісти ФК «Дворічна». Розраховувати на прийнятний результат у гостей шансів було не багато, але поразку з мінімальним рахунком за такими обставинами можна рахувати за позитивний підсумок двобою! Перший тайм пройшов за невеликою, але перевагою господарів поля. Комбінаційна гра у їхньому виконанні тримала практично на протязі всього тайму у напрузі захист суперника, який в свою чергу шукав щастя у чужих воріт за допомогою гри на контр-атаках. Один з таких випадів на ворота «Цементника» міг стати результативним. Помилкою голкіпера господарів скористався Северін, але його удару по практично порожнім воротам завадив захисник. Відкрили рахунок у зустрічі балаклійці на 35 хвилині. Зоря із середньої відстані вивів своїх партнерів уперед, 1-0. Відігралися гості наприкінці тайму. Простріл з правого флангу зі стандарту результативно замкнув лівий захисник «Дворічної» Захаренко, 1-1. Друга половина зустрічі розпочалася масованими атаками господарів. Три стовідсоткові нагоди мали футболісти «Цементника», але гра на останньому рубежі воротаря дворічанців Поради була безпомилковою. Та все ж на 62 хвилині господарі досягли своєї цілі. Вихід на рандеву з Порадою результативно завершив Зоря, дубль якого у матчі виявився переможним. Гості всіма силами намагалися зрівняти рахунок і мали для цього гарний шанс на другій доданій хвилині до часу другого тайму. Після подачі кутового біля воріт «Цементника» виникла справжня штовханина у якій більше пощастило захисникам господарів.

 

ФК «Колос» (Красноградський р-н) – ФК «Крем’янець» (м. Ізюм) 2-0.

17.00. Стадіон «Ювілейний» м. Красноград.

Арбітри: Максимов, Кузнецов, Семенюк.

Інспектор: Лисакевич.

«Колос»: Рослик, Гудзь (Деревянко, 77), Налигач, Соколов (Сергєєв, 46), Савчук, Ковтун (Вербицький, 69), Мазун (Павлюк, 74), Домненко (Бондаренко, 63), Абакумов (Казаков, 68), Багочанський, Ефіц.

«Крем’янець»: Грачов А., Грачов О. (Оверядний, 81), Яровий, Литвинов, Скринник, Богданов, Вітко, Панкратов (Великоборець, 68), Руденко, Раєвський, Дума.

Голи: Багочанський, 58, 81.

На 52 хвилині Домненко «Колос» не реалізував пенальті.

Попередження: Мазун, 16; Бондаренко, 89 (обидва Колос).

Численні глядачі, які суботнього вечора завітали на трибуни стадіону «Ювілейний» у Краснограді, очікували побачити стандарт гри, притаманний «матчам сезону»: упор на надійну гру від захисту обох суперників, намагання зіграти без ризику, обережне долучення до атаки мінімальної кількості гравці, обмаль гольових моментів і як наслідок розрахунок на везіння в одному з епізодів. Та не судилося. «Винуватцями» такого перебігу подій стали обидві команди. Вже на 3 хвилині форвард «Крем’янця» Дума винирнув на побачення з воротарем «Колосу» Росликом (переможцем дуелі вийшов воротар) і тим самим поклав початок обміну небезпечними моментами у воріт обох колективів. Порою здавалося, що м’ячу вже нікуди летіти крім сітки воріт, але рахунок до кінця тайму залишився незмінним, 0-0. Хоча гості і відзначилися в першому таймі (Дума), та зробили вони це із положення поза грою. У господарів на полі «феєрив» правий захисник Гудзь, який відбув дискваліфікацію і зі свіжими силами ринувся у бій. Роман так скучив за грою, що порою здавалося, він був відсутній у грі не два місяці, а принаймні кілька років! На початку другого тайму черговий обмін люб’язностями ефективніше використали господарі. На 52 хвилині за порушення захисником гостей на лінії карного майданчика був призначений одинадцятиметровий штрафний удар. Домненко пробивав майстерно, та ще майстерніше зіграв воротар «Крем’янця» Грачов, який у блискучому стрибку дістав м’яч у лівому нижньому куті.  Та все ж гол назрівав. Гості, яки прибули до Краснограду без трьох гравців основи – Фоменка, Савіна та Маліка, ближче до середини матчу стали частіше помилятися. Цим негайно скористалися більш досвідчені футболісти «Колоса». На 58 хвилині сімнадцятирічний вихованець УФК Багочанський відмінним дальнім ударом за допомогою невеличкого рикошету змусив капітулювати «непробивного» Грачова. Подвоїв перевагу своєї команди той же Багочанський. Просунувшись по лівому флангу до карного майданчика, він не зближаючись з воротарем відправив м’яч повз нього до сітки воріт, 2-0. Такий рахунок залишився до фінального свистка і приніс радість та задоволення місцевим шанувальникам футболу, наблизивши ще на крок футбольний клуб «Колос» до завоювання золотих нагород першості Харківської області у першій лізі!

Детальну інформацію про виступи футбольного клубу «Колос» ви можете отримати за посиланням: https://www.facebook.com/groups/211744712821649/

Детальну інформацію про виступи  футбольного клубу «Крем’янець» ви можете отримати за посиланням: https://www.facebook.com/Футбольний-клуб-Кремянець-314595985872727

 

ФК «Шевченкове» (смт. Шевченкове) - ФК«Енергетик» (смт. Слобожанське) 1-3.

17.00. Стадіон «Колос» смт. Шевченкове.

Арбітри: Курят, Потапенко, Демченко.

Інспектор: Ковтун.

Голи: Бєлоконь, 80 – Руденко, 15; Чепіга, 27; Харін, 56.

Попередження: Обушко, 60; Бєлоконь, 83 – Хамільтон, 72; Забіяка, 87.  

Вилучення: Обушко, 72.

Як не намагалися господарі протистояти потужним гостям, все ж клас є клас! Із подій на полі можна відмітити справжню чоловічу боротьбу у другій половині другого тайму а також третій м’яч «Енергетика», який забив «легенда» обласного футболу сорокавосьмирічний півзахисник слобожанців Харін. Ігор, який розпочав свою дорослу кар’єру ще під час існування Радянського Союзу, вже на протязі практично 30-ти!!! років є прикладом свого професійного ставлення до улюбленої справи своїм значно молодшим партнерам та суперникам у футбольних турнірах Слобожанщини!

 

М

ПЕРША ЛІГА

І

В

Н

П

М’ЯЧІ

РМ

О

1

ФК «Колос» Красноградський р-н

11

8

3

0

26:9

17

27

2

ФК «Крем’янець» Ізюм

11

7

3

1

20:5

15

24

3

ФК «Металург» Куп’янськ

10

6

3

1

36:8

28

21

4

ФК «Енергетик» Слобожанське

10

4

2

4

20:19

1

14

5

ФК «Цементник» Балаклія

10

4

2

4

16:17

-1

14

6

ФК «Газовик» Донець

11

4

1

6

18:26

-8

13

7

ФК «Колос» Сахновщинський район

11

3

2

6

9:26

-17

11

8

ФК «Дворічна» Дворічанський р-н

11

2

1

8

15:29

-14

7

9

ФК «Шевченкове» Шевченківський р-н

11

1

1

9

11:32

-21

4