Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

 

 
В м. Богодухів на стадіоні "Колос" відбувся другий фінальний матч Кубку чемпіонів серед команд переможців районних та міських змагань. В першому матчі, що пройшов в с. Березівка Харківського району місцева команда "Маяк" виявилась сильнішою за ФК "Богодухів", перемігши своїх суперників з рахунком 3:2, програючи по ходу гри 0:2.
   Матч в Богодухові викликав великий інтерес серед місцевих вболівальників, які прийшли підтримати свою команду, сподіваючись на загальний успіх їх улюбленців. Але матч завершився не на користь місцевих футболістів. Всього, чого вони змогли досягти це бойова нічия. Команди на двох забили вісім голів. Відкривши рахунок ще на першій хвилині, гол забив Денис Касилов, господарі швидко повели в рахунку, і такий рахунок був на користь !"Богодухова", але гості не збирались віддавати ініціативу господарям, і на перерву команди вже пішли за рахунку 2:1 вже на користь гостей із Березівки. Голи на рахунку Владислава Мальованного (28 хв.) та Олександра Собко (42). Другий тайм ще більше заплутав ситуацію. На початку другого тайму господарям вдалось зрівняти рахунок завдяки точному удару по воротах гостей Максимо Лещенко (52 хв.). Але через шість хвилин на 58 хв. м'яч у власні ворота Роман Худяков, і після рахунку 2:3 на користь гостей, господарям для загальної перемоги в двох матчах потрібно було вже вигравати в два м'ячі, тобто забивати ще три, при цьому не пропустити. Але після 63 хв. коли Костянин Рудь довів перевагу гостей до двох м'ячів 4:2 стало зрозуміло, що "Маяк  вже не випустить із своїх рук загальну перемогу в цьому фінальному двобої. Так і сталося. Господарі змогли лише підсластити гіркоту своєї невдачі у фіналах, довівши цей матч до нічиєї. Під кінець зустрічі два голи забили гравці, що вийшли на заміну у другому таймі. Олександр Комісаров на 73, та Ігор Суханінський на 78 хв (з пенальті) поставили крапку в цьогорічному Кубку чемпіоніво
    Таким чином за сумою двох фінальних матчів (3:2 та 4:4) загальну перемогу, а з цим і Кубок завоювала команда Харківського району "Маяк" Березівка.