Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

23 листопада всі ми стали свідками цікавої гри між кращими аматорськими командами області за підсумками цьогорічних змагань – це команда ФК «Вовчанськ» - чемпіон Харківської області з футболу серед аматорських команд 2019 року, володар Суперкубку 2018 року і молода та амбітна команда «Авангард» м.Харків, яка у цьому році тільки почала брати участь у обласних змаганнях і вже стала володарем Кубку області з футболу пом`яті Уграїцького. Перемігши в серії післяматчових пенальті 4:1 (основний час 2:2) ФК "Вовчанськ", переможцем Суперкубку області сезону 2019 року стала команда "Авангард" Харків.

Протягом 2019 року Харківською обласною федерацією футболу, за підтримки голови федерації Віктора Миколайовича Коваленка були проведені такі змагання серед аматорів, як Зимовий чемпіонат, Чемпіонат області, Кубок області, Кубок чемпіонів серед переможців районних та міських змагань, Кубок ветеранів та Суперкубок. В даних змаганнях прийняли участь понад 60 команд та 1700 гравців. Протягом сезону було проведено більше 350 матчів. Завершуючи спортивний сезон 2019 року, обласна федерація вже почала активну підготовку до Зимового чемпіонату та до формування календаря футбольних заходів на 2020 рік.

Бажаємо всім учасникам аматорських змагань з футболу нових спортивних звершень і перемог в новому футбольному сезоні 2020 року.