Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

 

 

ФК «Зміїв» (Зміїв) – ФК «Кобра» (Харків) 10-1.

«Зміїв»: Жилін, Буличов (Тарасенко, 41), Шеховцов, Калмиков, Півоваров (Бідненко, 41), Соломаха, Лещенко (Собко, 41), Якименко (Левенець, 41), Неклонський, Чаплик (Давискиба, 25), Маурі (Давиденко, 41).

«Кобра»: Корвач, Даниленко, Палешко (Мельничук, 41), Тютюнак, Домашенко, Філенко (Емоді, 41), Лотош, Пастухов, Мацюк (Задорожний, 41), Суранов, Бойко (Ірха, 41).

Голи: Маурі, 12, 26; Чаплик, 14, 18; Давискиба, 31, 35; Давиденко, 51; Собко, 62-пен, 66; Левенець, 75 - Пастухов, 39.

 

ФК «Енергетик» (Солоницівка) – ФК «Водолага» (Нова Водолага) 9-1.

Голи: Кеве, 13, 22, 28; Ясін, 19; Кононихін, 55; Конджі, 59; Воробйов, 62; Хамза, 65; Гусейнов, 67 - Шишко, 9.

 

ФК «Крем’янець» (Ізюм) - ФК «Лозова-Панютине» (Панютине) 0-3.

«Крем’янець»: А. Грачов, Мизюк, Літвінов, Мироненко (Браян, 41), Шаповалов, М. Грачов (Кевін, 50), Мітін (Данільченко, 70), Вітко, Мухін (Махаєв, 33), Казмірчук, Сліпушкін (Губський, 68).

«Лозова-Панютине»: Мурга (Катунін, 50), Кривошеєв, Солодовник, Басанець (С. Боровик, 41), Кибенко (Гребенюк, 51), Карпенко, Шатрава, Шеншин (Іванчак, 68), Р. Боровик, Какадій (Мєркулов, 68), Галушка (Уманський, 73).

Голи: Шеншин, 14; Шатрава, 68-пен; Галушка, 72.

 

Для «Кобри» і «Водолаги» перший млинець виявився занадто гливким. Дебютанти змагань не змогли надати супротиву своїм більш досвідченим опонентам. Для гравців з Нової Водолаги це була перша гра на такому рівні, та ще й суперник виявився дуже серйозний. На честь нововодолажців, вони не знітилися перед досвідченим суперником, навіть дебютну третину першого тайму виграли, але клас енергетиків у підсумку дався взнаки. У матчі «Кобри» та «Зміїва» головною інтригою були зміни у складі зміївчан, які сталися під час міжсезоння. Команда є одним з лідерів обласного футболу тому і поповнення має бути відповідним. У грі з харків’янами глядачі побачили на вістрі атаки відомого по виступах за валківський «Маяк», фактурного голеадора Собка та екс-професіонала івуарійця Маурі. Проблемну воротарську позицію тренерський штаб буде намагатися закрити за рахунок колишнього воротаря «Квадро» Жиліна.

 

Півфінал Кубку України. Тоді ще гравець МФК "Миколаїв"  Маурі намагається прорватися до воріт київського "Динамо".

Що могла протиставити на противагу «Кобра», юні гравці якої зібралися тільки  напередодні зустрічі? Та мабуть нічого. Кінцевий рахунок на цей час повністю відповідає стану справ у колективах. Мав реабілітовуватися перед своїми вболівальниками футбольний клуб «Лозова-Панютине» за фіаско в минулому турі. Завдяки голам Шеншина, Шатрави та Галушка лозівчани змогли поправити своє турнірне становище. У турі залишилося зіграти один матч. 26 лютого на «Динамо-Арені» о 11.00 зійдуться між собою чемпіон та срібний призер минулорічної першості ФК «Універ-Динамо» і ФК «Квадро».