Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

Відразу хочу розповісти про зміни у «Крем’янці». З нового сезону команду очолив місцевий фахівець – Сергій Шурчилов. До свого призначення на посаду головного тренера він працював у ізюмській ДЮСШ, готував майбутніх зірок для великого футболу. Був свого часу непоганим футболістом, грав за українські команди і за колективи ближнього зарубіжжя. Будемо сподіватися, що дебют на тренерському містку буде для  Сергія Едуардовича успішним. Стосовно гравців – команда буде практично нова. У тренувальному процесі, який ми розпочали на початку лютого, задіяні практично усі перспективні місцеві гравці: Мухін, Сліпушкін, Шаповалов, Казмірчук, Малик, Реука та інші вихованці ізюмського футболу зараз проходять перевірку на можливість подальшої участі у чемпіонаті області в складі «Крем’янця». Хочу відмітити старанність хлопців на тренуваннях, раніше вони грали лише в змаганнях районного рівня, представляли команди «Молнія», «Темп» (Бригадирівка), «Сатурн» (Капітолівка), «Колос» (Бугаївка) та інші районні колективи. Можлива участь в обласних змаганнях є для них гарним стимулом працювати на тренуваннях з подвійною енергією!

Поки весь тренувальний процес проводимо у спортивному залі місцевої ДЮСШ ім. В.В. Ткаченка. Через тиждень плануємо перейти до занять на майданчики зі штучним покриттям. Загалом, ніяких проблем у команди з організацією зборів не існує. Все необхідне у команди є! За це велике спасибі меру нашого рідного міста Марченку Валерію Віталійовичу. Без сумніву, він є одним з найпалкіших вболівальників «Крем’янця». Валерій Віталійович завжди з командою, він справжній фанат всього ізюмського футболу!

Головним підготовчим турніром до обласного чемпіонату для нас стала Зимова першість Харківської області. Протягом турніру плануємо перевірити у «бойових умовах» усіх місцевих гравців, що проходять збори з командою. Результат для нас відходить на другий план, головне – наші хлопці повинні відчути себе на рівні кращих обласних команд. Поки «Крем’янцю» важко на рівних змагатися з більш досвідченими клубами, але робимо з поразок висновки і постійно працюємо над удосконаленням гри. Активно залучаємо молодь. У минулому матчі з ФК «Універ-Динамо» перевірили у дії чотирьох юнаків 2002 року народження. Селекційна робота буде тривати протягом всього турніру. Після завершення першості обов’язково будемо намагатися залучити до команди кількох футболістів з певним досвідом. Основний склад будемо награвати у спарингах. Серед можливих суперників у товариських матчах будуть команда з Куп’янська та представники Донецької області зі Слов’янська та Лиману. Можливі контрольні ігри і з іншими футбольними клубами. Цим етапом завершуємо підготовку до чемпіонату Харківської області у Першій лізі. Завдання перед «Крем’янцем» на майбутній чемпіонат – бути у підсумку в призерах!