Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

Прифронтовий Харків вражає руйнуваннями, спаленими авто, посіченими осколками деревами, та порожніми вулицями. Ще зовсім недавно квітуче місто - одне з найкрасивіших в Україні, було переповнене великою кількістю студентської молоді, серед якої колись був і я. І саме тому особливо боляче зараз бачити добре знайомі з студентських часів опустілі вулиці і будинки, один з найбільших в Європі Майдан Свободи, які були пошкоджені снарядами і ракетами фашистської орди. На власні очі побачив масштаби руйнувань в будівлі Харківської ОДА, куди влучила російська ракета. Але російські виродки не здатні зламати це прекрасне місто, яке успішно боронять хоробрі військовослужбовці, добровольці, волонтери, медики і пересічні містяни. Харків - футбольне серце України. І коли ми відбудуємо місто після нашої перемоги, воно стане ще красивішим і тут обов'язково пройдуть футбольні форуми найвищого міжнародного рівня!

Під час візиту в Харків разом з першим віце-президентом УАФ Вадимом Костюченком і головою Харківської обласної асоціації футболу Віктором Коваленком зустрілися з мером міста Ігором Териховим, головою обласної військової адміністрації Олегом Синєгубовим і першим заступником голови ОВА Олександром Скакуном, які вже більше місяця, незважаючи на постійні обстріли і бомбардування окупантів, забезпечують місто і звільнені ЗСУ частини області всім необхідним для нормального функціонування. А паралельно працюють на зміцнення оборони регіону, який дає потужну відсіч російським фашистам.

Під час зустрічі домовились з керівниками Харкова і області про співпрацю з Координаційним центром УАФ щодо евакуації місцевих дітей через гуманітарні штаби УАФ у Дніпрі, Києві, Львові і Ужгороді, де вони зможуть отримати тимчасовий притулок і далі поїхати у футбольні кемпінги наших партнерів за кордоном. Разом відвідали бомбосховища, які стала домівкою для багатьох харків’ян. Зокрема і зовсім маленьких, яким ми готові допомогти з евакуацією і розміщенням подалі від війни. Крім того обговорили питання передачі продуктів харчування, ліків, одягу від наших європейських друзів для місцевих військових госпіталів і сімей з дітьми, які залишаються в місті. Їх стійкість, як і стійкість захисників міста і всього Харкова надихає і лише підкріплює віру в нашу перемогу! Слава Героям! Слава Україні!

Андрій ПАВЕЛКО