Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

 

 19 лютого в смт. Шевченкове Харківської області, на базі СК «Колос» пройшов Зимовий турнір з футзалу серед дівчат 2002-2003 р. н. На жаль, команда «Куп'янчанка» з м. Куп'янська не змогла взяти участь у даному турнірі, тож кількість учасників скоротилася до 4 команд:

«Фортуна» смт. Шевченкове

«Атлет» м Борова

«КДЮСШ-8» г. Харьков

«Майстер м'яча» г. Харьков

  Перед початком турніру головним суддею змагань було проведено жеребкування із-за відсутності однієї з команд-учасниць. Система проведення даного турніру: кругова «кожен з кожним». Після жеребкування команда «КДЮСШ-8» відкривала турнір грою з давно знайомим суперником командою «Атлет» з м.Борова. І хоча харків'янкам вдалося відкрити рахунок вже на початку матчу, з дівчатами з «Атлета» завжди грати дуже непросто, ця команда дуже сильна спортивним духом. До кінця першого тайму «Атлетові» вдалося скористатися помилкою воротаря і захисників, і повести в рахунку 2-1. До перерви дівчатам з Боровий вдалося реалізувати атаку в ворота «КДЮСШ-8», що збільшило розрив 3-1. Нашим дівчатам вдалося реалізувати лише ще одну гостру атаку 4-2. Перерва.

     У другому таймі харків'янки намагалися розгромити ворота Валерії Марченко, але явно в цьому матчі удача була на боці «Атлета», практично всі удари летіли мимо воріт, а ті які летіли в площину воріт надійно фіксувала воротар «Атлета». У другому таймі не одній команді так і не вдалося забити бодай один гол. Рахунок на табло після закінчення матчу так і залишився 4-2 перемога «Атлета».

Друга гра турніру: «Майстер м'яча» - «Фортуна».

      Цікавий вийшов матч, обидві команди багато комбінували, але команда з Шевченкове постійно наносила удари в ворота харків'янок з будь-яких позицій, чого не скажеш про «Майстрів м'яча», які всю гру намагалися грати в пас, комбінувати, створювати цікаві виходи до воріт суперниць, але точним ударом вдалося вразити ворота «Фортуни» лише один раз, в той час як дівчата з Шевченкове наносили масу ударів у ворота харків'янок, що відповідно дало результат. Підсумок 3-1 -  перемога «Форутни».

3 матч турніру: «КДЮСШ-8» - «Фортуна».

     Практично з перших хвилин матчу харків'янки перехопили ініціативу, і повністю контролювали хід гри, надійно грали в обороні «КДЮСШ-8» Ольга Войтенко і капітан команди Валерія Разтогруева, блокували всі удари суперниць, і не давали їм увірватися в штрафний майданчик Вікторії Супруновій. На вістрі атаки харків'янок дві наші зірочки Валерія і Олександра Літус, створювали багато яскравих і гострих моментів біля воріт суперниць. 2-0. Перерва. «КДЮСШ -8» лідирує.

    Другий тайм харків'янки знову почали зі своєї ініціативи, і збільшили розрив до 3 м'ячів, посприяла юна Валерія Греса, яка була наймолодшою ??учасницею даного турніру, 2005 р. н. «Фортуні» вдалося все ж раз вразити ворота харків'янок, але на хід гри це не вплинуло, хоча по закінченню рахунок на табло був 3-2 на користь «КДЮСШ-8» ,дівчата впевнено взяли перші три очки.

Четвертий матч: «Атлет» - «Майстер м'яча».

     Досвідчені дівчата з Борової впевнено йшли до «золота» турніру. Вже на початку матчу «Атлетові» вдалося вразити ворота суперниць 1-0, а слідом і другий раз 2-0. Хоча харків'янки грали трохи цікавіше в пас, але «Атлет» впевнено грав на контратаках і постійно атакував ворота Кузубової Іріни. 3-0. Харків'янкам після вдало розіграного штрафного удару нарешті вдалося відкрити рахунок для своєї команди в даному матчі. Але залишалося мало часу і по закінченню рахунок на табло так і залишився 3-1 перемога «Атлета».

П'ятий матч. Харківське дербі: «КДЮСШ-8» - «Майстер м'яча».

     Після невеликої перерви «Майстер м'яча» знову на поле. Дівчата з команди «КДЮСШ-8» проаналізувавши хід гри «Майстра м'яча», вибрали трохи іншу тактику гри, і почали грати в високий пресинг проти суперника. «КДЮСШ-8» з упевненою перемогою 4-1 забирає 3 очки на свій рахунок.

Остання гра турніру: «Фортуна» - «Атлет».

     Важлива гра для обох команд. «Атлет» влаштовує будь-яка перемога, і вони забирають «золото» турніру, а ось «Фортуні» потрібно було забивати 3 м'ячі щоб опинитися на першому місці турнірної таблиці. На першій хвилини матчу «Атлет» відкриває рахунок. Дівчата з Боровий впевнено йшли до свого «золоту», за підсумком матчу 5-2 перемога «Атлета».

По закінченню всіх ігор турнірна таблиця виглядає таким чином:

1 місце «Атлет» - 9 очко

2 місце «КДЮСШ-8» - 6 очок

3 місце «Фортуна» - 3 очки

4 місце «Майстер м'яча» - 0 очок.

Так само були визначені кращі гравці турніру:

Кращий воротар - Кузубова Ірина «Майстер м'яча»

Кращий захисник - Гожа Ольга «Фортуна»

Кращий нападник - Літус Валерія «КДЮСШ-8»

Кращий бомбардир - Макаренко Каріна «Атлет».

 

 

 Вітаємо всіх учасників і переможців Зимового турніру з футзалу !!!