Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

 

"КДЮСШ-8" - "Злагода" (Дніпро) 4: 5

    Не дивлячись на те, що команда "КДЮСШ-8" в сезоні 2017 р бере участь у Першій лізі України з футзалу, суперником в 1/4 Кубка виявилася команда з Вищого дивізіону, добре знайома для нас "Злагода" з міста Дніпра.

У минулому сезоні харків'янки вже зустрічалися в Кубку України з дніпрянками, тоді "КДЮСШ-8» не склала особливих зусиль для "Злагоди", і поступилася з великим рахунком.

У цьому ж сезоні успішний виступ в двох відбіркових етапах у Першій лізі і в 1/8 Кубку, дало нашій команді впевненість в своїх силах. У повній бойовій готовності харків'янки чекали матч Кубка.

Вже з перших хвилин матчу наші дівчата впевнено йшли в атаку, намагаючись вразити ворота "Злагоди", але на жаль першим відкрити рахунок в матчі вдалося дніпрянкам, реалізувавши штрафний удар. Другий гол знову забиває "Злагода". До перерви харків'янкам все ж вдалося завершити атаку голом, 2-1.

У другому таймі темп гри значно збільшився. Другий гол вдалося забити нашій команді, і зрівняти рахунок, 2-2. І якщо "Злагода" практично завжди починала позиційну атаку, наша команда в більшості випадків користувалася помилками дніпрянок і грала на контратаках.

Провалами в обороні харків'янок грамотно користались гравчині "Злагоди", що давало результат.

"КДЮСШ-8" похитала нерви дніпрянкам, постійно скорочуючи відрив в один м'яч.

В кінцевому підсумку результат на табло 4: 5 на користь дніпрянок.

Голи:

Бурлаченко Ксенія - 2 голи

Крючкова Олена - 1 гол

Лакудас Ольга - 1 гол