Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

 

Президент ФФУ А.Павелко, Голова ХОДА Ю.Світлична, тренер національної збірної України А.Шевченко та Голова ХОФФ Є.Красніков поспілкувалися зі 150-ма юними футболістами з Харківського й Дергачівського районів та міста Харків і також вручили їм та їхнім батькам квитки на фінальний матч Кубка України з футболу та подарунки.

Заходи у рамках соціальних проектів Федерації футболу України «Відкриті уроки футболу» та Play Away, Play Everywhere проходили в Харкові протягом двох днів напередодні фінального матчу Кубка України з футболу - 16 і 17 травня. Обидва проекти спрямовані на допомогу дітям-переселенцям з Донбасу та Криму, а також на популяризацію та розвиток дитячого футболу. Під час занять школярі Харківської області продемонстрували свої навички володіння м'ячем і взяли участь у різноманітних естафетах.

Президент ФФУ наголосив, що взявши участь у «Відкритих уроках футболу», юні спортсмени зробили перший крок до майбутніх перемог. «Ви всі - вже переможці, тому що ви займаєтеся спортом, у вас є команда, ви живете в прекрасному місті й представляєте нашу українську футбольну родину», - сказав Андрій Павелко.

Головний тренер національної збірної з футболу, у свою чергу, подякував ФФУ за реалізацію соціального проекту.

«Радісно бачити вас такими веселими та щасливими, - звернувся до школярів Андрій Шевченко. - Футбол - це найпопулярніший вид спорту в Україні, і головне - те, що ви отримуєте задоволення від участі в цьому проекті».

Довідка. Проект ФФУ «Відкриті уроки футболу» впроваджується в трьох областях України: Запорізькій, Дніпропетровській і Харківській. Він спрямований на допомогу, в першу чергу, дітям-переселенцям з Донбасу. Проекти «Відкриті уроки футболу» та Play Away, Play Everywhere підтримані дитячим фондом UEFA, БФ «Розвиток футболу України», а також Урядом Німеччини та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).