Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

   На стадіоні "Локомотив"у селищі Панютине пройшла фінальна частина чемпіонату Харківської області з футболу серед юнаків 2004-2005 років народження. Участь у змаганнях взяли команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл з чотирьох міст області – Лозової, Куп’янська, Краснограду та Балаклеї. Півфінальні матчі завершились з такими рахунками: "Мрія" Куп'янськ - Краснорадська ДЮСШ 1:1 п. 2:4; Лозівська ДЮСШ "Юність" - Балаклійська ДЮСШ 2:1. У матчі за 3-є місце сильнішими виявились куп'янці, які з разуком 3:1 перемогли балаклійців. У фіналі перемогу здобула футбольна команда Лозівської ДЮСШ «Юність», тренер-викладач Володимир Нор, вони виграли в команди з Краснограду з рахунком 1-0. Чемпіонат тривав з жовтня 2016 року до кінця травня 2017.

 

   Привітав фіналістів обласного чемпіонату, а Лозівську футбольну команду з перемогою міський голова Сергій Зеленський. Мер побажав юнакам радувати вболівальників подальшими перемогами, гарного літнього відпочинку і веселого настрою.

 

   Від Харківської обласної федерації футболу команди отримали кубки, медалі і призи . Кубок переможця міський голова вручив футбольній команді ДЮСШ «Юність».

 

  Представник Харківської обласної федерації футболу, член комітету дитячо-юнацької футбольної ліги Харківщини Сергій Глушак подякував за високий рівень організації змагань та вручив подяку начальнику управління освіти, молоді та спорту міської ради Вікторії Урванцевій.