Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

КАЛЕНДАР ЧЕМПІОНАТУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ

СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ КОМАНД СЕЗОНУ 2021 РОКУ

 

ВИЩА ЛІГА

 

УНІВЕР-ДИНАМО (ХАРКІВ)

ФК БОГОДУХІІВ (Богодухів)

КВАДРО (ПЕРВОМАЙСЬКИЙ)

ЕНЕРГЕТИК (СОЛОНИЦІВКА)

ФК ЗМІЇВ (Зміїв)

КОБРА (ХАРКІВ)

ФК ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ (Лозова)

ДИНАМІК-ХНУРЕ (ХАРКІВ)

 

 

Господарі

Результат

Гості

 

 Коло 1

 Тур 1 Дата 08.05.2021

1

УНІВЕР-ДИНАМО

 

ДИНАМІК-ХНУРЕ

 

2

КВАДРО

 

КОБРА

 

3

ЗМІЇВ

 

ЕНЕРГЕТИК

 

4

ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

 

БОГОДУХІВ

 

 Тур 2 

 Дата 15.05.2021

5

ДИНАМІК-ХНУРЕ

 

БОГОДУХІВ

 

6

ЕНЕРГЕТИК

 

ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

 

7

ЗМІЇВ

 

КОБРА

 

8

УНІВЕР-ДИНАМО

 

КВАДРО

 

 Тур 3 

 Дата 22.05.2021

9

КВАДРО

 

ДИНАМІК-ХНУРЕ

 

10

ЗМІЇВ

 

УНІВЕР-ДИНАМО

 

11

ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

 

КОБРА

 

12

ЕНЕРГЕТИК

 

БОГОДУХІВ

 

 Тур 4 

 Дата 29.05.2021

13

ДИНАМІК-ХНУРЕ

 

ЕНЕРГЕТИК

 

14

БОГОДУХІВ

 

КОБРА

 

15

УНІВЕР-ДИНАМО

 

ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

 

16

КВАДРО

 

ЗМІЇВ

 

 Тур 5 

 Дата 05.06.2021

17

ЗМІЇВ

 

ДИНАМІК-ХНУРЕ

 

18

ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

 

КВАДРО

 

19

БОГОДУХІВ

 

УНІВЕР-ДИНАМО

 

20

ЕНЕРГЕТИК

 

КОБРА

 

 Тур 6 

 Дата 12.06.2021

21

ДИНАМІК-ХНУРЕ

 

КОБРА

 

22

УНІВЕР-ДИИНАМО

 

ЕНЕРГЕТИК

 

23

КВАДРО

 

БОГОДУХІВ

 

24

ЗМІЇВ

 

ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

 

 Тур 7 

 Дата 19.06.2021

25

ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

 

ДИНАМІК-ХНУРЕ

 

26

БОГОДУХІВ

 

ЗМІЇВ

 

27

ЕНЕРГЕТИК

 

КВАДРО

 

28

УНІВЕР-ДИНАМО

 

КОБРА

 

 Коло 2

 Тур 8 

 Дата 26.06.2021

29

ДИНАМІК-ХНУРЕ

 

УНІВЕР-ДИНАМО

 

30

КОБРА

 

КВАДРО

 

31

ЕНЕРГЕТИК

 

ЗМІЇВ

 

32

БОГОДУХІВ

 

ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

 

 Тур 9 

 Дата 03.07.2021

33

БОГОДУХІВ

 

ДИНАМІК-ХНУРЕ

 

34

ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

 

ЕНЕРГЕТИК

 

35

КОБРА

 

ЗМІЇВ

 

36

КВАДРО

 

УНІВЕР-ДИНАМО

 

 Тур 10 

 Дата 10.07.2021

37

ДИНАМІК-ХНУРЕ

 

КВАДРО

 

38

УНІВЕР-ДИНАМО

 

ЗМІЇВ

 

39

КОБРА

 

ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

 

40

БОГОДУХІВ

 

ЕНЕРГЕТИК

 

 

 Тур 11 

 Дата 31.07.2021

41

ЕНЕРГЕТИК

 

ДИНАМІК-ХНУРЕ

 

42

КОБРА

 

БОГОДУХІВ

 

43

ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

 

УНІВЕР-ДИНАМО

 

44

ЗМІЇВ

 

КВАДРО

 

 Тур 12 

 Дата 07.08.2021

45

ДИНАМІК-ХНУРЕ

 

ЗМІЇВ

 

46

КВАДРО

 

ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

 

47

УНІВЕР-ДИНАМО

 

БОГОДУХІВ

 

48

КОБРА

 

ЕНЕРГЕТИК

 

 Тур 13 

 Дата 14.08.2021

49

КОБРА

 

ДИНАМІК-ХНУРЕ

 

50

ЕНЕРГЕТИК

 

УНІВЕР-ДИНАМО

 

51

БОГОДУХІВ

 

КВАДРО

 

52

ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

 

ЗМІЇВ

 

 Тур 14 

 Дата 21.08.2021

53

ДИНАМІК-ХНУРЕ

 

ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

 

54

ЗМІЇВ

 

БОГОДУХІВ

 

55

КВАДРО

 

ЕНЕРГЕТИК

 

56

КОБРА

 

УНІВЕР-ДИНАМО

 

 Коло 3

 Тур 15 Дата 28.08.2021

57

1

 

8

 

58

2

 

7

 

59

3

 

6

 

60

4

 

5

 

 Тур 16 Дата 04.09.2021

61

8

 

5

 

62

6

 

4

 

63

7

 

3

 

64

1

 

2

 

 Тур 17 Дата 11.09.2021

65

2

 

8

 

66

3

 

1

 

67

4

 

7

 

68

5

 

6

 

 Тур 18 Дата 18.09.2021

69

8

 

6

 

70

7

 

5

 

71

1

 

4

 

72

2

 

3

 

 Тур 19 Дата 25.09.2021

73

3

 

8

 

74

4

 

2

 

75

5

 

1

 

76

6

 

7

 

 Тур 20 Дата 02.10.2021

77

8

 

7

 

78

1

 

6

 

79

2

 

5

 

80

3

 

4

 

 Тур 21 Дата 09.10.2021

81

4

 

8

 

82

5

 

3

 

83

6

 

2

 

84

7

 

1