Харківська обласна асоціація футболу

Громадська спілка

 

М

ВИЩА ЛІГА

1

2

3

4

5

6

7

8

І

В

Н

П

М’ячі

РМ

О

1↔

УНІВЕР-ДИНАМО

 

2:2

1:0

3:1

1:1

2:0

1:1

4:0

5:0

2:0

2:2

2:1

5:0

1:0

4:1

4:1

10:1

5:0

11:0

18

14

4

0

65:11

54

46

2↔

ЕНЕРГЕТИК

2:2

0:1

1:3

 

0:0

4:2

1:0

1:0

1:3

3:0

0:1

2:1

2:1

3:2

2:1

2:1

6:1

5:3

9:2

18

12

2

4

44:24

20

38

3↔

КВАДРО

1:1

0:2

1:1

0:0

2:4

0:1

 

2:1

2:0

2:1

1:2

0:1

6:1

3:1

4:1

0:2

3:1

12:0

11:2

18

9

3

6

50:22

28

30

4↑ 5

БОГОДУХІВ

0:4

0:5

0:1

3:1

1:2

0:2

 

1:3

1:1

3:2

3:1

2:2

5:1

0:2

3:1

3:1

8:1

3-0

3:0

18

9

2

7

39:30

9

29

5↓4

ЛОЗОВА-ПАНЮТИНЕ

0:2

2:2

1:2

0:3

1:0

1:2

2:1

3:1

1:1

2:3

 

0:2

4:1

1:1

4:0

0:2

6:0

14:0

7:0

18

8

3

7

49:23

26

27

6↔

ЗМІЇВ

0:5

0:1

1:2

1:2

1:0

1:6

1:3

1:3

2:2

1:5

2:0

1:4

1:1

 

3:1

3:2

5:4

0-3

9:1

18

6

2

10

33:45

-12

20

7↔

ДИНАМІК-ХНУРЕ

1:4

1:4

2:3

1:2

1:2

1:4

2:0

1:3

2:0

1:3

1:3

0:4

2:0

0:6

1:3

2:3

 

8:0

2:0

18

5

0

13

29:44

-15

15

8

ОККО 2020

1:10

0:5

0:11

1:6

3:5

2:9

0:12

2:11

1:8

0-3

0:3

0:14

0:7

4:5

3-0

1:9

0:8

0:2

 

18

1

0

17

18:128

-120

3

*РІШЕННЯМ КОМІТЕТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ ВІД 20.07.2021 ЗА ПОРУШЕННЯ НОРМ РЕГЛАМЕНТУ ЗМАГАНЬ (ГРАВ ДИСКВАЛІФІКОВАНИЙ ГРАВЕЦЬ), В МАТЧІ КОБРА (ОККО 2020) – ФК ЗМІЇВ (0:14) КОМАНДІ ФК ЗМІЇВ ЗАРАХОВАНА ТЕХНІЧНА ПОРАЗКА З РАХУНКОМ 0-3, А КОМАНДІ КОБРА ЗАРАХОВАНА ПЕРЕМОГА – 3-0.

**РІШЕННЯМ КОМІТЕТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ ВІД 20.07.2021 Р. З 11 ТУРУ ЗАМІСТЬ КОМАНДИ КОБРА ХАРКІВ БУДЕ ВИСТУПАТИ КОМАНДА ОККО 2020

 

М

ПЕРША ЛІГА

1

2

3

4

5

6

7

8

І

В

Н

П

М’ячі

РМ

О

1↔

КОЛОС

САХНОВЩИНА

 

0:1

0:0

1:0

2:1

4:2

2:1

0:0

2:0

2:1

4:1

3:2

3:1

3:0

2:0

2:0

8:1

6:0

7:2

18

15

2

1

51:13

38

47

2↔

МЕТАЛУРГ

КУП’ЯНСЬК

1:0

0:0

0:1

 

3:2

1:1

2:4

2:1

5:2

0:0

3:2

2:2

1:2

5:0

5:1

3:0

6:0

4:1

3:1

18

11

4

3

46:20

26

37

3↑4

КРЕМ’ЯНЕЦЬ

ІЗЮМ

1:2

2:4

1:2

2:3

1:1

4:2

 

2:1

0:3

2:1

2:2

2:1

1:0

1:0

5:1

0:1

2:2

6:1

3:2

18

9

3

6

37:29

8

30

4↓3

ФК ЗОЛОЧІВ

ЗОЛОЧІВ

0:0

0:2

1:2

1:2

2:5

1:2

3:0

 

2:4

2:1

2:2

2:1

2:0

3:1

1:2

4:1

3:0

3:1

3:2

18

9

2

7

35:28

7

29

5↔

ЦЕМЕНТНИК

БАЛАКЛЕЯ

1:4

2:3

0:0

2:3

1:2

2:2

4:2

1:2

2:2

 

3:3

3:4

4:1

4:1

6:0

3:0

4:2

9:0

4:1

18

8

4

6

55:32

23

28

6↔

МАЯК

ВАЛКИ

1:3

0:3

2:2

2:1

1:2

0:1

0:1

1:2

0:2

1:3

3:3

4:3

1:4

 

1:0

0:0

0:0

0:3

3:0

18

4

4

10

20:33

-13

16

7↔

ГУДВІН

СЛОБОЖАНСЬКЕ

0:2

0:2

 

0:5

1:5

0:3

1:5

1:0

2:2

2:1

1:4

0:3

1:4

0:6

0:3

0:1

0:0

 

1:1

3:3

18

2

4

12

13:50

-37

10

8↔

ФК КИРИЛІВКА

КИРИЛІВКА

1:8

0:6

2:7

0:6

1:4

1:3

1:6

2:3

1:3

2:3

2:4

0:9

1:4

0:0

3:0

0:3

1:1

3:3

 

18

1

3

14

21:73

-52

6